Skočiť na hlavný obsah
Poďme mladnúť - aby naša pleť skoro nezostarla! - IveKol
panacea geránium fresh day

Viete aké funkcie má naša pokožka? Len s touto informáciou budeme schopní porozumieť jej potrebám. Na základe toho tiež zistíme, ako sa o ňu starať tak, aby nebola narušená jej rovnováha a aby zostala chránená a silná.

Toto sú 4 veci, ktoré musíš o pokožke určite vedieť

Vieme, že pokožka pokrýva celý povrch nášho tela, čo je približne 1,5- 2 m2, čo závisí od objemu človeka. Vedeli ste, že pokožka je najväčším orgánom ľudského tela? Často jej však venujeme najmenšiu pozornosť. Koľko času jej denne venujete napríklad vy?

  1. Pokožka má ochrannú funkciu – Pokožka je našim ochranným múrom, ktorá sa prispôsobuje okolitému prostrediu tak, aby zvyšok tela mohol fungovať správne. Znamená to, že nás chráni pred vonkajším znečisteným prostredím, tlmí údery, ktoré by nám inak mohli uškodiť, chráni nás pred UV žiarením.
  2. Pokožka má vylučovaciu funkciu- Koža je orgánom, ktorý slúži na odvodňovanie a reguláciu organizmu. Potením totiž naše telo odstraňuje nepotrebné látky z tela von. Potením sa tiež reguluje teplota tela, čo je veľmi dôležité.
  3. Pokožka má funkciu prenosu informácií- Vedeli ste, že medzi pokožkou a nervovým systémom existuje úzka spojitosť? Súvisí to s tým, že nervy majú svoje zakončenia vo všetkých kožných vrstvách. Rozsah vnemov, ktoré prostredníctvom kože vnímame a následne vysielame do mozgu je neobmedzený. Viditeľné to je napríklad pri masáži pokožky, kedy sa svaly uvoľnia a krvný obeh je stimulovaný. Pokožka je tak navonok žiarivejšia.

Zaslúži si naša pokožka dostatočnú starostlivosť?

Našu pokožku je dôležité chrániť a starať sa o o jej hydrolipidický film = tenkú vrstvu ochranného filmu na pokožke. Ak dôjde k narušeniu hydrolipidického filmu, prejaví sa to suchou podráždenou pokožkou, ekzémami a ďalšími kožnými ochoreniami. Môžu sa tiež narušiť prirodzené funkcie kože. K tomuto problému dochádza najmä pri používaní nesprávnej kozmetiky, ktorá často obsahuje nebezpečné  alergény a toxíny.

Chcem, aby moja pokožka bola zdravá. Ako na to? Základ je dodávať jej živiny zvonka aj znútra !

1. KROK

V prvom rade je dôležité uvedomiť si, že naša pokožka musí denne čeliť mnohým nebezpečným vplyvom. Na mysli máme výfukové plyny, ale aj deodoranty, pracie prostriedky, nekvalitné krémy, ktoré upchávajú póry našej pokožky a často môžu spôsobiť podráždenie, alebo vážne kožné ochorenie. Preto je dôležité pokožku čistiť do hĺbky. Vďaka jedinečnej nano-technológii, ktorá bola použitá pri výrobe https://www.ivekol.sk/sk/body-wellness-geranium  sa účinné látky štiepia na také malé častice, že sa dostanú hlboko do buniek pokožky. Nanesením séra na pokožku sa otvoria vývody mazových žliaz a tiež póry, vďaka čomu ju budete môcť dôkladne vyčistiť do hĺbky a zbaviť ju nánosov od spomínaných výfukových plynov, ťažkých kovov, prachových častíc či make-upu.

2. KROK

Aby bola starostlivosť o pokožku komplexná, po hĺbkovom čistení kože sprchovým sérom odporúčame vypiť každé ráno výživový doplnok - antioxidant, ktorý má výnimočné antioxidačné vlastnosti https://www.ivekol.sk/sk/panaceaokamžite čistí krv a obehový systém od usadenín, tuku, ťažkých kovov, plesní, vírov a baktérii. Telo efektívne regeneruje vnútorné tkanivá, zabraňuje zápalovým procesom, regeneruje pohybový systém, udržuje zdravé zuby, napomáha rastu pevných vlasov a nechtov. Dlhodobé užívanie P A N A C E A ochraňuje bunky pred degeneráciou DNA. Jednotlivé zložky v prostriedku pôsobia na pokožku ako antioxidanty, pomáhajú odstraňovať poškodené bunky pokožky a nahrádzajú ich zdravými. Vďaka 100% prírodným ingredienciám a kvalitným olejom, ktoré sú lisované za studena, dokáže pleť efektívne bojovať proti starnutiu, nebezpečným baktériám či zapálenej pokožke. Zároveň je pokožka po celý čas dostatočne hydratovaná.

Je veľmi dôležité, aby naša pokožka obsahovala zdravé bunky. V opačnom prípade nebude plniť svoje funkcie, a to chrániť nás pred vonkajšími vplyvmi a tiež vylučovať nebezpečné látky z tela von. Nedostatočná starostlivosť o pokožku sa môže prejaviť aj novými vráskami, akné i ďalšími kožnými ochoreniami.

Body Wellness Sprchové sérum Geranium spolu s výživovým doplnkom PANACEA si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu + získate DARČEK : antibakteriálny hydratačný spray! 

https://www.ivekol.sk/sk/fresh-day 

Objednajte si sadu UŽ dnes s 20% zľavou!  

TU: https://www.ivekol.sk/sk/posilnite-svoju-imunitu-panacea-sprchove-serum-geranium-20-zlava-ivekol