Skočiť na hlavný obsah
bg

Z čisto prírodných surovín.

PÁNBACH

PÁNBACH prírodné čistiace prostriedky sú…


Slovenské

Všetky naše „symfónie“ vyrábame na Slovensku, aby ich cesta ku vám domov zanechala čo najnižšiu uhlíkovú stopu.

Prírodné

Počas výrobného procesu sme používali čisto prírodné suroviny a ani pri vysokej účinnosti nezaťažujú životné prostredie. Ponúkame ich v 500ml sklenených fľašiach.

Bezpečné

Už od začiatku sme boli odhodlaní priniesť bezkonkurenčnú kvalitu .Snáď sme jediní, ktorí do čistiacich prostriedkov používajú čisté prírodné esencie. Tieto esenciálne oleje sú získané parnou destiláciou, ktorá je najúčinnejšia a najčistejšia metóda ich získavania. Tiež nepoužívame chemické prísady, tým sú 100% kompostovateľné - čo znamená, že sa v priebehu jedného mesiaca v prírode rozložia bez toho, aby po sebe zanechali akékoľvek negatívne pôsobiace zvyšky.

Účinné

Jednou z hlavných zložiek produktov PÁNBACH je výťažok z plodov a stromu Kokosovníka (Cocos Nucifera). Vďaka tejto ingrediencii dosahujeme požadovanú viskozitu. Taktiež vytvára špecifický elektrický náboj, ktorý dokáže efektívne vnikať medzi molekuly nečistôt a účinne ich rozkladať.

Zloženie

Výťažky borovice lesnej, výťažky z plodov kokosovníka, výťažky zo stromu mandle obyčajnej; esenciálne oleje – čistiace prostriedky pôsobia antialergicky, sú antibakteriálne a majú repelentné schopnosti; pôsobia však aj na duševnú pohodu (Levanduľa), či pomáhajú udržať energiu a bojovať proti únave.