Skočiť na hlavný obsah
bg

IveKol s.r.o.

O nás

"Životné prostredie je dar, ktorý si musíme chrániť každý deň."

Rodinná spoločnosť IveKol sa prostredníctvom svojich nových prírodných produktov snaží ochraňovať a zlepšovať životné prostredie uvedomujúc si jeho veľký význam.

IveKol má za sebou mnohoročné skúsenosti so životným štýlom a už kladie dôraz na kvalitu výrobkov. Prináša ľuďom pocit zodpovednosti za ochranu prostredia, v ktorom žijú, a tým si získava ich dôveru.

alt
  • Zodpovednosť

    Aj malé zmeny v našich každodenných životoch môžu mať pozitívny účinok na naše životné prostredie. Našim cieľom je vyvolať v ľuďoch pocit zodpovednosti za jeho udržiavanie a ochranu.

  • Profesionalita

    Dbáme na vysokú kvalitu našich produktov. Práve kvalita je tým hlavným parametrom, na ktorom si zakladáme pri predaji. Sú to 100% prírodné výrobky bez obsahu akýchkoľvek škodlivých látok, ktoré by mohli mať negatívny dopad na vaše zdravie alebo aj okolitú prírodu.

  • Vášeň

    Vášeň je akýmsi srdcom celej našej spoločnosti. Na trh prinášame produkty, ktoré dosahujú prvotriednu úroveň z hľadiska svojej kvality a účinnosti. Pociťujeme obrovskú túžbu pomáhať svetu a ľuďom okolo seba.