Skočiť na hlavný obsah
bg

Výživový doplnok na podporu imunitného systému

PANACEA

Panacea IveKol
panacea ivekol
panacea ivekol
panacea ivekol
panacea hrozno
panacea ľanové semiačka
panacea mäta
panacea kurkuma

PANACEA

Organické zloženie tohto excelentného doplnku stravy je pôvodom významných benefitov. Je prírodným zdrojom minerálov, vitamínov a stopových prvkov, pomáha udržiavať správnu činnosť imunitného systému, harmonizuje krvný tlak a urýchľuje proces regenerácie, prispieva k normalizácii hladiny cukru v krvi. Objem: 100ml

Cena

€49.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

SLOVENSKÝ PRODUKT SVETOVEJ ÚROVNE

PANACEA je vyrobená z 9 liečivých rastlín a ich plodov, ktoré sú vďaka našej podpornej technológii schopné pôsobiť na bunkovej úrovni. Tento patent výrazne umocňuje vstrebávanie všetkých aktívnych a telu prospešných látok, čím preukázateľne zvyšuje ich efektivitu a využitie.

Užíva sa ako podporná liečba pri ochorení alebo dlhodobo s cieľom prevencie proti vzniku chorôb. Patrí medzi naše najobľúbenejšie produkty s rastúcou popularitou aj v zahraničí. Je jedným z nutrične najbohatších rastlinných zdrojov, podporuje biochemické reakcie v našom tele, zvyšuje výkonnosť a pomáha zaistiť dlhodobo udržateľné zdravie a psychickú rovnováhu.

ROZHODUJÚ POZNATKY

Mimoriadna kombinácia extraktov uľahčuje vylučovanie škodlivých látok a aktivuje samoliečivé procesy v tele. Negatívny REDOX potenciál znižuje výskyt voľných radikálov, teda vytvára ideálne prostredie pre život zdravých buniek. Mierne zásadité pH výrobku zároveň drží kontrolu nad prekyslením organizmu.

Špeciálne zloženie v sebe ukrýva vysoký obsah polyfenolov, prírodných antioxidantov, ktoré poskytujú určitú ochranu proti kardiovaskulárnym a onkologickým ochoreniam, cukrovke, osteoporóze alebo chronickým zápalom v tele. Zvyšok dotvára príjemná chuť mäty piepornej.

Okrem benefitov v oblasti zdravia sme jeho význam v kozmetike zvýraznili obsahom kyseliny hyaluronovej, ktorá plní nezameniteľnú funkciu vo svete estetickej medicíny a „anti-aging“ starostlivosti o pleť.

DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE

Rozrieďte 2 ml PANACEA (približne 2 pipety) v pohári vody (200 ml) raz denne, najlepšie ráno.

Po spotrebovaní celej dávky PANACEA (100 ml) je vhodné na 2 až 4 týždne užívanie prerušiť a dopriať organizmu priestor pre jeho prirodzené fungovanie a adaptáciu. Daný výživový doplnok je navrhnutý pre dlhodobú podporu zdravia. Jeho pozitívny vplyv na organizmus je citeľný po 1. roku pravidelného užívania.

Naše odporúčania:

 1. Pri zvýšených nárokoch na organizmus môžete dávku zvýšiť na 2-3x denne (najviac 1 mesiac s nasledovným prerušením na 10-14 dní, v tomto čase je možné podávať obvyklú odporúčanú dávku).
 2. PANACEU je najlepšie užiť ráno nalačno, prípadne večer pred spaním (min. 2 hodiny po jedle). Ak vás trápi nespavosť, uprednostnite ranné užívanie..
 3. Na dávkovanie preparátu je ideálna mäkká voda so zníženým obsahom chlóru (napríklad z filtračnej kanvice alebo prevarená voda).

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

ÚČINNÉ ZLOŽKY

Účinnými zložkami prípravku IVEKOL PANACEA   sú:

 • extrakt z kôry škorice – pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi
 • extrakt z ľanových semien - podporuje zdravie srdca; pomáha znižovať apetít; antioxidant; prospešný pre prostatu
 • extrakt z plodov klinčeka – podporuje kardiovaskulárne funkcie; podporuje cirkuláciu krvi
 • extrakt z hroznových jadier - známy zdroj antioxidantov - antioxidanty Vás pomáhajú ochraňovať pred voľnými radikálmi a pomáhajú ochraňovať Vaše bunky a tkanivá pred oxidáciou; prispieva k zdravému krvnému tlaku; pomáha zlepšiť celkové zdravie a vzhľad pokožky
 • extrakt z listov mäty – podporuje správnu funkciu tráviaceho systému; prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela; pomáha pri nadúvaní a kŕčoch brucha
 • extrakt z plodov kurkumy - zabraňuje hromadeniu tukov a uľahčuje ich rozloženie pečeňou
 • extrakt zo semien čiernej rasce - pomáha regulovať hladinu cukru v krvi

ZLOŽENIE

Zloženie: Voda, extrakt z hroznových jadier, extrakt z plodov klinčeka, extrakt z ľanových semien, extrakt z kôry škorice, extrakt z listov mäty, extrakt z kôry borovice lesnej, extrakt z plodov kurkumy, extrakt zo stebiel cukrovej trstiny , extrakt zo semien čiernej rasce.

INCI: Aqua, Vitis vinifera, Syzygium aromaticum, Linum sativum, Cinnamomum verum, Mentha piperita, Pinus sylvestris, Curcuma longa, Saccharum officinarum, Nigella sativa.

Vyrobená na Slovensku.

 

IveKol Panacea

Čo je to PANACEA?


IVEKOL PANACEA je výživový doplnok na dlhodobé užívanie (2-3 mesiace) umiestnený na trhu pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva, ktorá má viac ako 1.000 spokojných zákazníkov na Slovensku aj v zahraničí.

Čím je PANACEA výnimočná? Na trhu je predsa toľko výživových doplnkov.


IVEKOL PANACEA pomáha vďaka synergii extraktov zo špeciálne vybraných rastlín, a predovšetkým ich najúčinnejších častí, navodzovať harmonizáciu procesov na bunkovej úrovni všade tam, kde je to potrebné. Tak dochádza ku zlepšeniu celkovej detoxikácie tela a k normalizácii acidobázickej rovnováhy. Vďaka extraktu ze škorice, klinčeka a ďalších bylín, pomáha vypudiť a zahubiť parazity, ktoré oslabujú naše telo. Negatívny REDOX potenciál pomáha deaktivovať voľné radikály a urýchľuje tak proces regenerácie, kdekoľvek to je potrebné.

Komu je PANACEA určená?


IveKol PANACEA je určená dospelým osobám:

 •  ktorým chýba vitalita, či pravidelne podstupujú vysokú pracovnú zaťaž a stresové situácie,
 • so zvýšenou hladinou cholesterolu alebo krvného tlaku,
 • pre jeho schopnosť naväzovať ťažké kovy, ktoré sa do tela dostávajú konzumovanou potravou a pohybom v znečistenom prostredí (dopravou a priemyslom zaťažené častí miest),
 • ktoré potrebujú regenerovať po prekonaní ľahších aj ťažších ochorení...a to pre jeho silný antioxidačný potenciál.

Využíva PANACEA tiež špeciálnu technológiu AVENAL?

Áno, vďaka tejto technológii dokážeme z rastlín uvedených v zložení získať omnoho účinnejšie extrakty (až 5-násobne) v porovnaní s konvečnými metódami výluhov v alkohole, príp. vriacej vode (kde navyše dochádza k znehodnoteniu niektorých zložiek).

Získaný roztok je navyše veľmi homogénny (hladký) s miniatúrnymi časticami veľkosti niekoľko Angstremov (1 Å = 0,1 nanometra) čo má za následok výborné vstrebávanie v organizme.

Prečo využívate v zložení produktu PANACEA práve uvedené ingrediencie? Mohlo ich byť aj viac?

Výber ingrediencií v dobrom produkte je vždy umenie. Nie je ním práve nadmerné množstvo vo výživovom doplnku, pretože ich účinných zložiek následne v dennej odporučenej dávke obvykle nemôže byť dostatok.

My sme sa zamerali na ingrediencie, ktoré majú pomáhať organizmu zbavovať sa balastných látok rôznej povahy, a tým uvoľňovať jeho samoliečebný potenciál.

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Zanechať komentár