Skočiť na hlavný obsah
bg

Mi2201 Sada AUTO (8ks) -IveKol

Annamária (2) + Patrícia (2) + Soňa (2) + Petra (2)

Annamária (2) + Patrícia (2) + Soňa (2) + Petra (2)
Annamária (2) + Patrícia (2) + Soňa (2) + Petra (2)

Mi2201 Sada AUTO (8ks) -IveKol

Cena

€29.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

100% Skladom. Dodanie do 5 pracovných dní.

Mimoriadna ponuka : 

AKO MÔŽEME POUŽIŤ MIKROVLÁKNOVÉ UTIERKY IveKol NA ČISTENIE AUTA?

*Unikátna povrchová úprava utierok je utkaná zo stoviek tisíc „uzlíkov“ na centimeter štvorcový – práve tieto zachytia a držia prach a nečistoty bez použitia čistiacich prostriedkov.

https://www.ivekol.sk/sk/domace-umyvanie-auta-je-pre-vas-relax

  • Mikrovláknové utierky možno použiť vlhké alebo suché: ** „suché“ trením o povrch vytvára náboj, ktorý priťahuje prach; preto je vhodná na utieranie prachu, odstránenie olejových filmov, utieranie leštiacej pasty, prelešťovanie vosku, utieranie stôp, otlačkov  a pod. **„mokré“ sa správa ako absorbent, ktorý pojme až osemnásobný objem tekutiny ako je obsah samotnej utierky. **stačí použiť vlhkú utierku s čistou vodou a vyžmýkať ju čo najsuchšie. Po utrení povrchu mikrovláknom dôjde k vypareniu vody a takýto povrch ostane bez stôp, šmúch, chuchvalcov a pod.
  • Dôležité je mať dostatok utierok, aby sa nepoužívali tie isté utierky pre rôzne operácie. Napr. vhodné je mať utierku pre hrubé leštenie, samostatnú utierku pre jemné leštenie, utierku pre dolešťovanie vosku, ďalšiu na okná a pod.
  • Efektívne využívanie jednotlivých plôch akýchkoľvek utierok je taktiež dôležitým faktorom. Pri voskovaní sa zväčša používa neskladaná utierka, na voľno; no pri utieraní väčšieho znečistenia je vhodné si utierku poskladať a postupne využívať jednotlivé plochy.
  • Mikrovláknové utierky, ktoré odporúčame pri umývaní auta resp. pri jeho leštení.
 

*Mikrovlákno ANNA MÁRIA / VÝNIMOČNE SAVÁ = rýchla a efektívna absorpcia nadbytočnej tekutiny.VÝNIMOČNÝ LESK = do 90% väčší lesk než pri používaní obyčajných utierok!

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-do-kuchyne-annamaria

*Mikrovlákno PATRÍCIA / NEZANECHÁVA STOPY = Výborne odstraňuje špinu, čiastočky prachu, zaschnuté a mastné škvrny, stopy po daždi!

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-patricia

*Mikrovlákno SOŇA / LEŠTENIE A HĹBKOVÉ ČISTENIE = vyleštite lak na povrchu alebo očistite okná, puklice, palubnú dosku...

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-sona

*Mikrovlákno PETRA / BEZ ŠKRABANCOV = výkonná a mäkká konštrukcia vlákien v utierke ochraňuje tie najcitlivejšie povrchy v aute.

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-petra

*Sada mikrovláknových utierok / VIACNÁSOBNÉ POUŽITIE = vypratá utierka je vhodná na opätovné používanie. VIACÚČELOVÉ POUŽITIE = vyčistí váš dom a okolie.

kuchyna

 

 

Zanechať komentár