Skočiť na hlavný obsah
Zjednoduš si vianočné upratovanie. Vyskúšaj nanotechnológiu. -IveKol
panbach a ivekol mikrovláknové utierky

Vianoce sa nezadržateľne blížia a s nimi aj upratovanie. Pokiaľ si bez neho nedokážeš sviatky predstaviť, aspoň ho zjednoduš, ako najviac sa dá. Vyskúšaj nanotechnológiu!    

 

Nanotechnológia – je technológia, natoľko zaujímavá a prevratná, že ti môže byť skvelým "parťákom" pri upratovaní a to nie len vianočnom...

NANO JE, KEĎ…

Nanotechnológia je technický obor a oblasť, ktorá využíva hmotu na báze veľkosti atómov a molekúl. Častice tu majú rozmery v nanometroch (nm), ktoré sú de facto jednou miliardou metra (konkrétne 1–100 nm). To je rozmer, zodpovedajúci asi tisícine hrúbky ľudského vlasu.

Tieto miniatúrne nanočastice sú natoľko „vtieravé“, že sú schopné dostať sa hlboko do povrchu čohokoľvek. Do všetkých malinkých dierok a okom nepostrehnuteľných trhlín, kde riadia ako čierna ruka. A to tak efektívne, že rozpustia aj takmer neviditeľnú nečistotu, doslova ju nanočastice pretiahnu na povrch a tam ju jednoducho zlikvidujú bez nejakého silného trenia a čistenia.

ZJEDNODUŠ SI VIANOČNÉ UPRATOVANIE a nie len to!

Z pohľadu upratovania, a nie len toho vianočného, je nanotechnológia teda celkom "bomba" nemyslíš? S nanotechnológiou v upratovaní sa stávajú všetky veci, zariadenia, nábytok a doplnky jednoducho a rýchlo "očistiteľné" a následne nanočastice okolo predmetov a povrchov vytvoria akúsi auru, alias bariéru, ktorá bráni prieniku nečistôt späť.

A tak po prvotnom využití v mnohých oblastiach strojárenského, automobilového, kozmetického, lekárskeho, textilného a chemického priemyslu, v odvetviach ako elektronika, samočistiace laky, nanotrubice a mnoho ďalšieho, sa dostala nanotechnológia aj do sféry upratovania.

ČO VŠETKO „NANO“ si môžeš zaobstarať?

Existuje dnes rada čistiacich pomôcok a prostriedkov, ktoré ti môžu byť užitočné a zjednodušia ti upratovanie, pričom naviac predĺžia aj rapídne intervaly medzi upratovaním. Povrchy očistené nanotechnológiou vydržia bez prachu a nečistôt týždne.

"NANO" predstavuje novú generáciu starostlivosti pre tvoj domov - naše produkty sú účinnejšie než bežné čističe - práve vďaka využitia nanotechnológie; zároveň myslíme na vaše zdravie, pretože neobsahujú žiadne toxické látky, umelé farbivá ani syntetické vône. Sú 100% biologicky odbúrateľné 

Čo "NANO" ti ponúkame MY?

mikrovláknové utierky IveKol

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-ivekol

čistiaci prírodný prostriedok PÁNBACH 

https://www.ivekol.sk/sk/panbach

Zistíš, že zrkadlá ani okná sa nezahmlia, nikde na batériách, obkladoch ani v kuchynskom drese nie sú známky vodného kameňa, nábytok vydrží dlho nezaprášený, podlaha, kuchynská pracovná doska aj stôl sa  lesknú. Dokonca aj topánky sú dlho "bezchybne" čisté.

PÁCHATEĽ ZNÁMY…

Za všetko môžu nanočastice v IveKol MIKROVLÁKNE a prírodnom prostriedku PÁNBACH,  ktoré perfektne uzatvoria a zamknú povrchy a činia ich hladkými tak, že k nim neprenikne prach, špina, voda, ani škodlivé UV žiarenie. Nanotechnológia chráni všetko ňou ošetrené od opotrebovania a poškodenia.

Tvoje upratovanie bude rýchlejšie, ľahšie a následné ošetrovanie a údržba potom o minimálne 40 % jednoduchšie.

Dôsledkom je nádherná pridaná hodnota v podobe množstva času na všetko ostatné – na rodinu, priateľov, spoločenské aktivity, hobby alebo len na príma relax a odpočinok, napríklad pri sviečke a pohári vína, alebo vo voňavom kúpeli, či s dobrou knihou pod teplou dekou.

A ako je to s tebou pri upratovaní? Potrebuješ k nemu nejakých špeciálnych pomocníkov, alebo si vystačíš s málom? Napíš nám svoje skúsenosti.