Skočiť na hlavný obsah
bg

Vodný filter pre úpravu vody v domácnosti

Aqua IveKol

aqua ivekol vodny filter
aqua ivekol vodny filter nadrz
aqua ivekol filter
filter starý nový
filter aqua

Aqua IveKol

Inovatívne zariadenie Aqua IveKol je jedným z najlepších a najkvalitnejších filtrov pre úpravu vody v domácnostiach na súčasnom trhu. Správnym pitným režimom, pitím, varením upravenej osmotickej vody zariadenia Aqua IveKol môže dôjsť k udržiavaniu, respektíve výrazným pozitívnym zmenám zdravotného stavu človeka. Odpadnú tiež starosti s nákupom balenej stolovej vody a tiež problém s likvidáciou opotrebovaných fliaš. Prevádzkovaním takéhoto filtra vody sa oproti baleným vodám znižujú finančné náklady až na tretinu či štvrtinu.

Cena

€490.00
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

100% Skladom. Dodanie do 5 pracovných dní.

Informácie:

Výhody AQUA IveKol/ filtra na úpravu pitnej vody:   

 • priaznivá cena vody po prepočte a pri dlhodobom používaní;
 • minimálna údržba a dlhá životnosť filtračných zariadení ;
 • reverzná osmóza upravuje aj nepitnú vodu a ako jedna z mála odstraňuje aj dusičnany, dusitany, liečivá, hormóny či antibiotiká;
 • vodné filtrácie odstraňujú desiatky až stovky kontaminantov ako chlór a jeho zlúčeniny, ťažké kovy, pesticídy či aromatické uhľovodíky ;
 • má výbornú chuť, vôňu a vzhľad 

Zariadenie AQUA IveKol oproti bežným filtrom s reverznou osmózou:

 • Najjednoduchšia konštrukcia zariadenia obsahuje všetky štandardné jednotky v záujme správneho postupu filtrácie. 

 • Rozsah mineralizácie je regulovateľný podľa požiadaviek optimálneho nastavenia PH, ako aj množstvo - správny pomer voľného vápnika, horčíka závisle od vlastnosti vody. 

 • Opotrebované filtračné vložky o 40% menej zaťažujú životné prostredie - pri pravidelných servisoch zariadenia.

 • Pri potrebe výmeny je lepší prístup k jednotlivým súčiastkam, čo uľahčuje kontrolu prevádzky zariadenia pre servisného technika z technologického hľadiska - výrazne sa znižuje poruchovosť. 

 • Možná vybavenosť zariadenia nadštandardnými doplnkami, ako napr.: ÚV lampa na studničnú vodu, bio - keramická vložka na energetizáciu vody, pomocné čerpadlo v prípade nízkeho tlaku vody, zapojenie filtrovanej vody do chladničky, výrobníka ľadu,... 

 • Zariadenie typu RO-50 slúži na filtráciu vody s kapacitou pre bežné domácnosti (max.100l/deň) ; v ponuke sú aj filtračné zariadenia s dennou kapacitou 1000 litrov aj 2000 litrov. 

 • Servisná výmena vložiek a dezinfekcia filtračných zariadení je v intervale cca 10 mesiacov

Voda je extrémne dôležitá.

Dobrá voda je súčasťou zdravého životného štýlu a preto je dôležité, aby ste mali jej kvalitný zdroj. Pri meraniach ORP hodnôt sme si potvrdili, že voda z rôznych zdrojov má zásadne odlišné hodnoty ORP. Čím je ORP nižšie, tým je daná látka silnejší antioxidant. Naše telo najlepšie funguje, ak jeho bunky prichádzajú do kontaktu s látkami v rozmedzí od (-140mV) do (-40mV). Liečivá Mariánska voda v Lourdes má ORP (-100mV), niektoré pitné vody v kohútikoch majú ORP až + 200mV. PANACEA má v koncentrovanej podobe ORP cca (-200mV), no zároveň má veľmi silnú antioxidačnú kapacitu. To znamená, že ak máme 1l vody s ORP 200mV nemusíme do nej naliať 1l PANACEI s ORP (-200mV), aby sme dosiahli ORP 0mV. 

Na čo však treba dávať pozor je obsah rôznych minerálov vo vode. Ak máte v kohútiku tvrdú vodu (čo viete posúdiť aj podľa toho, ako rýchlo sa Vám vytvára vodný kameň na rýchlovarnej kanvici), je lepšie poobzerať sa po iných zdrojoch vody.

V plaste balená kojenecká voda síce nízky obsah minerálov má, no je známe, že plasty uvoľňujú do vody rôzne nežiadúce zložky pre organizmus škodlivé, je preto lepšie kupovať vodu balenú v skle. Voda ako taká je veda samostatná. 

 

filter na voduZMEŇTE KVALITU SVOJHO ŽIVOTA 

 • Šetrite svoje zdravie, peniaze aj životné prostredie s pomocou tohto inteligentného účinného prístroja.
 • Používaním čistej vody pri umývaní zeleniny či varení budú vaše pokrmy chutnejšie a oveľa zdravšie.
 • Vodný kameň sa stane minulosťou, váš kuchynský riad sa bude krásne lesknúť a predĺžite jeho životnosť.
 • Nalejte čistú vodu do svojej parnej žehličky a na vašich odevoch sa už nebudú vytvárať škvrny od vápenatých usadenín.
 • Čaj a káva získa vďaka vode AQUA IVEKOL dokonalú chuť a ich pitie sa stane skutočným pôžitkom.

Máte podozrenie, že vaša voda nie je v poriadku?

https://www.ivekol.sk/sk/filter-na-upravu-pitnej-vody-uzitocnost-alebo-zbytocnost

 

"Kvalitná vodná filtrácia je v dnešnej dobe nevyhnutnosť."

 

 

 

Zanechať komentár