Skočiť na hlavný obsah
Máte sen o krásnej postave - aj ľanové semienka vám k tomu pomôžu - Ivekol
panacea a ľanové semienka

Predstavujeme Vám: SLOVENSKÝ PRODUKT SVETOVEJ ÚROVNE

PANACEA je vyrobená z 9 liečivých rastlín a ich plodov, ktoré sú vďaka našej podpornej technológii schopné pôsobiť na bunkovej úrovni. Tento patent výrazne umocňuje vstrebávanie všetkých aktívnych a telu prospešných látok, čím preukázateľne zvyšuje ich efektivitu a využitie.

Medzi účinné zložky výrobku PANACEA patrí aj :  EXTRAKT z ĽANOVÝCH SEMIEN.

Ľanové semienka sú extra vhodné pre ženy; čím sú tak neobyčajné?

Áno ! Pomôžu vám k dosiahnutiu sna o krásnej postave

Je to preto, že ľanové semienka nadlho zasýtia, čiže v konečnom dôsledku zjete menej. Okrem toho obsahujú prospešné nenasýtené mastné kyseliny s protizápalovým účinkom a B vitamíny, ktoré sa zúčastňujú metabolických funkcií v organizme.  

Sú nabité živinami 

Z vitamínov sú zastúpené hlavne B vitamíny, z minerálov mangán, horčík , fosfor, meď ,vápnik a zinok. Okrem toho je v ľanových semienkach veľa antioxidantov.  

Predstavujú prevenciu zápchy

Semienka ľanu sú bohaté na vlákninu. Tá má schopnosť zväčšiť objem stolice, a tak predchádzať nepríjemnej zápche. Okrem toho vláknina reguluje aj hladinu cholesterolu v krvi.

Zmiernia prejavy menštruácie i klimaktéria

Ľanové semienka sú veľmi prospešné pre ženy v každom veku. Obsahujú totiž fytoestrogény, ktoré majú podobné účinky ako ženské hormóny estrogény. Vďaka tomu priaznivo ovplyvňujú menštruačný cyklus a zmierňujú symptómy spojené s klimaktériom. Podľa výskumov môžu zohrávať úlohu aj pri riešení niektorých problémov s neplodnosťou, pretože zlepšujú stav slizníc v maternici. Navyše lignany zo skupiny polyfenolov podporujú rast probiotík v čreve, čo môže byť účinná prevencia voči kvasinkovým infekciám.

Sú pokladom pre pokožku a vlasy

Snažíte sa o to, aby ste mali krásnu pleť a bohaté vlasy? Zdravé tuky spolu s B vitamínmi prospievajú pokožke a tiež eliminujú problémy ako akné či ekzém. Netreba sa báť konzumácie nášho výživového doplnku IveKol Panacea, ktorý je maximálne prírodný a účinný. 

Užíva sa ako podporná liečba pri ochorení alebo dlhodobo s cieľom prevencie proti vzniku chorôb. Patrí medzi naše najobľúbenejšie produkty s rastúcou popularitou aj v zahraničí. Je jedným z nutrične najbohatších rastlinných zdrojov, podporuje biochemické reakcie v našom tele, zvyšuje výkonnosť a pomáha zaistiť dlhodobo udržateľné zdravie a psychickú rovnováhu.

https://www.ivekol.sk/sk/panacea

Ľanové semienka sú extra vhodné aj pre mužov!

Ľanové semienka okrem priaznivého vplyvu na mužskú neplodnosť a zväčšenú prostatu tiež pôsobí preventívne proti srdcovým chorobám!

Panacea a v nej extrakt z ľanových semien - 7 účinkov na zdravie - pozoruhodný doplnok stravy !

  1. udržuje zdravé srdce
  2. bráni vzniku rakoviny
  3. pomáha liečiť artritídu
  4. znižuje hladinu cholesterolu
  5. zlepšuje pamäť
  6. pomáha liečiť atopický ekzém
  7. podporuje trávenie