Skočiť na hlavný obsah
Slimačí sliz s vašou pleťou dokáže zázraky - IveKol
ivekol krém

Počuli ste, že existujú kozmetické výrobky, ktoré obsahujú slimačí sliz?

Ak nie, isto väčšina z vás zostala práve mierne zaskočená. Slimačí sliz spolu s čistou kyselinou hyalurónovou a bambuckým maslom pôsobí na pleť okamžite. Vďaka nemu sa vyznačuje intenzívnym regeneračným účinkom.

Týmto zložením sa môže pochváliť novinka na trhu - intenzívny denný pleťový krém IVEKOL - pre každý typ pokožky. 

Hojivé, regeneračné a hydratačné účinky slimačieho slizu na pokožku poznali už naši predkovia. Vedeli, že o kožu ako najväčší orgán ľudského tela sa treba starať, nielen aby sa zamedzilo tvorbe vrások. Hippokrates vyrábal masť z drvených slimákov a liečil ňou svojich pacientov. V dnešnej dobe výrobcovia, samozrejme, používajú humánnejšie metódy. Bez nutnosti zabitia či ublíženia využívajú slimáky len na produkciu slizu.

Čo je to alantoín?

Ide o extrakt zo slimačieho slizu, ktorý so svojimi blahodarnými účinkami pôsobí na pleť priam okamžite. V kombinácii s čistou kyselinou hyalurónovou a bambuckým maslom oživuje a regeneruje pokožku tým, že znova obnovuje stratu jej objemu a pružnosť. Pôsobí aj na hlbšie línie vrások. ALANTOÍN má navyše zvláčňujúce a vyhladzujúce účinky. Krém môžeme zaradiť medzi  majstrovské kúsky v kozmetickom priemysle. Krém sa postará vyhladenie vrások , vyplnenie jaziev alebo liečbu akné.

Aké sú výhody denného krému IVEKOL?

  1. Kvalitná hydratácia kože - prirodzená biologická kyselina hyalurónová sa stará o zadržiavanie molekúl vody, čím sa zabezpečuje kvalitná hydratácia kože.
  2. Maximalizuje účinky napnutia pleti - bambucké maslo výrazne regeneruje pokožku, zabezpečí jej elasticitu a účinkuje proti starnutiu pleti.
  3. Extrakt zo slimačieho slizu - ALANTOÍN -  výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek. Napravuje a regeneruje podráždenú pokožku a taktiež obnovuje poškodenie spôsobené ultrafialovým žiarením v lete.

TIP : DARČEK pre vaše milované manželky, priateľky, mamičky, sestry. Ekologické, krásne a praktické potešenie, ktoré vyčaruje úsmev nejednej nežnej duši.

Intenzívny denný krém IVEKOL je vhodný pre všetky typy pokožky. Ocenia ho najmä ženy po tridsiatke, ale aj mladšie ročníky, ktoré majú sklon k tvorbe akné.

https://www.ivekol.sk/sk/pletovy-intenzivny-denny-krem-ivekol

krém ivekol