Skočiť na hlavný obsah
bg

Sada mikrovláknových utierok na sklo SOŇA (6ks) - IveKol

SOŇA práve svojou štruktúrou vhodná na sklo, okná, sklenené výplne

sona

Sada mikrovláknových utierok na sklo SOŇA (6ks) - IveKol

Cena

€19.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

100% Skladom. Dodanie do 5 pracovných dní.

Vedeli ste, že? ?☀Slnko umývaniu okien neprospieva ?
Rovnako, ako sa záhrada nezvykne polievať? v horúci sparný deň a rastlinám? vodu doprajeme skoro ráno alebo k večeru, by sme mali postupovať pri umývaní okien. Je oveľa lepšie ich umývať, keď je napríklad pod mrakom a slnko na ne až tak nepraží. Práca bude pre vás tiež oveľa príjemnejšia a jednoduchšia - naviac ak použijete MIKROVLÁKNO SOŇA práve svojou štruktúrou vhodné na sklo, okná, sklenené výplne... v sade výhodne??

Sada mikrovláknových utierok SOŇA (6ks) výhodne za 19,90 Eur ! Namiesto za 23,40 Eur. 

Farba: modrá. Veľkosť: 40 x 40 cm.

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-sona

Použitie: Nastriekajte studenú alebo teplú vodu na okno a utrite utierkou - alebo - navlhčite utierku, dobre ju vyžmýkajte a umyte vaše okná.

Zložte utierku 4x, bude tak účinnejšia. Obvykle stačí jedno zotretie/mytie. Táto utierka zanechá lesk bez šmúh a chuchvalcov. Už žiadny čistiaci prostriedok alebo nákladné papierové utierky.

Tip: Najlepšie je použiť dve utierky súčasne – jednu z utierok navlhčíme a pretrieme znečistené miesta; druhou suchou utierkou utrieme povrch do sucha a preleštíme ho. Ideálna pomoc pri umývaní a leštení zrkadiel, kohútikov, okien či akéhokoľvek skla.

sona

Zanechať komentár