Skočiť na hlavný obsah
Najsilnejší antioxidant na svete-extrakt z hroznových jadierok -  IveKol
Panacea a hroznové jadierka

Predstavujeme Vám: SLOVENSKÝ PRODUKT SVETOVEJ ÚROVNE

PANACEA je vyrobená z 9 liečivých rastlín a ich plodov, ktoré sú vďaka našej podpornej technológii schopné pôsobiť na bunkovej úrovni. Tento patent výrazne umocňuje vstrebávanie všetkých aktívnych a telu prospešných látok, čím preukázateľne zvyšuje ich efektivitu a využitie.

Medzi účinné zložky výrobku PANACEA patrí aj :  EXTRAKT z HROZNOVÝCH JADIEROK

Vyznačuje sa mimoriadne silnými antioxidačnými vlastnosťami. Tie pomáhajú v boji s voľnými radikálmi a ich účinok výrazne prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

?Extrakt z hroznových jadierok je vo svojej podstate až 20 x silnejší ako vitamín C?, 5 x silnejší ako betakarotén a má 50 x vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E?. 

?Antioxidanty sú jednoducho nevyhnutnou súčasťou nášho tela... - spomaľujú proces starnutia, chránia zrak, pomáhajú predchádzať srdcovo-cievnym chorobám a mŕtvici, môžu pomôcť v znižovaní rizika vzniku rakoviny....Čím sme starší, tým si ho naše telo dokáže vyrobiť menej.

Vitamín C - podporuje regeneráciu, hojenie rán a tvorbu kolagénu,chráni oči a zrak; 

Vitamín E pomáha posilňovať imunitný systém, pomáha predchádzať poškodeniu buniek, čo môže viesť k rakovine, srdcovým chorobám a zabraňuje oxidácii tukov....

Dokonale vyvážený pomer telu prospešných látok nájdete v podobe tohto pozoruhodného doplnku stravy na https://www.ivekol.sk/sk/panacea

Výskum extraktu z hroznových jadierok na rakovinu

Štandardnú onkologickú liečbu v súčasnosti predstavujú: operácia, ožarovanie a chemoterapia.

Avšak štúdia publikovaná v Žurnále technológií karcinogenézy a chemickej prevencie rakoviny (The Technologies in Carcinogenesis and Cancer Chemoprevention Journal) poskytuje viac než len ďalšiu nádej pre pacientov.

Štúdia poukazuje na fakt, že chemoterapia pri rakovine často zlyháva, pretože si rakovinové bunky na ňu vybudujú rezistenciu podobne ako baktérie na antibiotiká.

Najviac sa týka práve rakoviny konečníka a hrubého čreva.

Keď takáto situácia nastane, onkológom dojdú možnosti. Vtedy už nevedia ako ďalej a posielajú pacienta domov umrieť.

Spomínaná štúdia však ukazuje, že extrakt z hroznových jadierok účinkuje na rakovinové bunky dokonca aj vtedy, keď už sú odolné voči chemoterapii.

Tento objav dáva nádej nielen tým pacientom, ktorí sa rozhodnú pre alternatívnu liečbu, ale aj tým, u ktorých štandardná liečba prestane zaberať.

Extrakt z hroznových jadierok je aj jedným z najsilnejších dnes známych antioxidantov na svete.

Extrakt z hroznových jadierok bráni nádoru vo vytváraní si nových krvných ciev, ktoré by mu zabezpečovali výživu a rast.

Radi by sme verili, že dnešná vyspelá medicína má odpoveď na všetko. Bohužiaľ tak tomu nie je a až príliš často nás sklame.

Matka príroda však poskytuje celú plejádu úžasných rastlín a bylinných extraktov, ktoré ponúkajú nádej tam, kde sa zdá, že už žiadna nie je.