Skočiť na hlavný obsah
bg

M018 Sada mikrovláknových "modrých " utierok (6) - IveKol

Mikrovláknové utierky na sklo(2) + na poháre(2) + riad(2)

Modrá "výhodná" ponuka - mikrovláknových utierok

M018 Sada mikrovláknových "modrých " utierok (6) - IveKol

Cena

€21.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

100% Skladom. Dodanie do 5 pracovných dní.

Informácie:

Vedeli ste, že? ☀️Slnko umývaniu okien neprospieva ?
Rovnako, ako sa záhrada nezvykne polievať v horúci sparný deň, rastlinám vodu doprajeme skoro ráno alebo k večeru, by sme mali postupovať pri umývaní okien. Je oveľa lepšie ich umývať, keď je napríklad pod mrakom a slnko na ne až tak nepraží. Práca bude pre vás tiež oveľa príjemnejšia a jednoduchšia - naviac ak použijete MIKROVLÁKNO SOŇA práve svojou štruktúrou vhodné na sklo, okná, sklenené výplne... v sade výhodne!

Čisté poháre? Vizitka každej gazdinky! Keď k vám prídu hostia a chcete si s nimi pripiť na zdravie, určite sa vám zídu! Nádherne čisté a lesklé poháre? Iba dobre vysušené poháre sa krásne lesknú. Na ich utieranie používajte špeciálne utierky! Odporúčame: MIKROVLÁKNO na poháre Paula - nezanecháva žiadne stopy a je najideálnejšiou pomôckou pri utieraní pohárov.

Čo potrebuje správny šéfkuchár?
Kvalitné suroviny ! Kvalitný profesionálny nôž , či varešku, ale aj vhodné utierky na utieranie rúk pri svojej práci...odporúčame - práve tú so správnou štruktúrou, mimoriadne savú a dostatočne pevnú: MIKROVLÁKNO pre šéfkuchárov Štefániu!...Bez mikrovlákna ŠTEFÁNIA je v kuchyni aj skúsený šéfkuchár len obyčajným kuchárom!Hmmm:) mať doma Mikrovlákno od "šéfkuchára" sa doma mať oplatííí!

Mo17 Sada mikrovláknových utierok SOŇA (2ks)  + PAULA (2ks) + ŠTEFÁNIA (2ks) 20% zľava:

namiesto 27,40 Eur za 21,90 Eur !

Ponuka platná - stačí vyskúšať!

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-sona

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-paula

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-stefania

Použitie: Na znečistenú plochu nastriekajte studenú alebo teplú vodu a utrite utierkou - alebo - navlhčite utierku, dobre ju vyžmýkajte a umyte.

Zložte utierku 4x, bude tak účinnejšia. Obvykle stačí jedno zotretie/mytie. Utierky zanechajú lesk bez šmúh a chuchvalcov. Už žiadny čistiaci prostriedok alebo nákladné papierové utierky.

Tip: Najlepšie je použiť dve utierky súčasne – jednu z utierok navlhčíme a pretrieme znečistené miesta; druhou suchou utierkou utrieme povrch do sucha a preleštíme ho.

Ideálny pomocníci pri umývaní a leštení zrkadiel, kohútikov, okien, skla, pohárov, znečistených povrchov.

Zanechať komentár