Skočiť na hlavný obsah
bg

Fresh Day 500ml

Antibakteriálny hydratačný sprej

Antibakteriálny hydratačný sprej
Antibakteriálny hydratačný sprej
Antibakteriálny hydratačný sprej

Fresh Day 500ml

Originálny hojivý sprej pre všestranné použitie. Má hojivé a dezinfekčné vlastnosti, pokožku osvieži, nevysušuje a príjemne vonia, pôsobí ako prírodný repelent, jednoducho sa aplikuje - ničí baktérie, vírusy a plesne bez vody a mydla. Svojim objemom je vhodný do kancelárií, prevádzok tiež pri vstupe do domácností. Objem: 500 ml

Cena

€39.00
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

VLASTNOSTI, KTORÉ OCENÍTE V KAŽDEJ SITUÁCII

Prírodný hygienický sprej s príjemnou vôňou a rýchlym použitím. Navrhnutý za účasti nášho technologického patentu zaručuje skvelú funkčnosť a mnohostranné použitie.

Vyznačuje sa podpornými hojivými zložkami, pomáha ošetriť povrchové poranenie, drobné škrabance a všetky nedokonalosti pokožky. Zastúpené výťažky z rastlín majú ukľudňujúcu povahu, pôsobia protizápalovo a sú skvelým pomocníkom napríklad v boji proti nepríjemným aftám.

V neposlednom rade je ideálny na osvieženie pokožky a prípadnú dezinfekciu rúk , ktorý čistí ruky, neutralizuje zápach a ničí baktérie, vírusy a plesne bez vody a mydla.

POUŽITIE

Prípravok nastriekajte, prípadne rozotrite na pokožke. Následne nechajte pôsobiť, poskytuje rýchlu úľavu a jemný chladivý efekt.

ZLOŽENIE

Zloženie (INCI): Water, Alcohol, Glycerin, Sorbitol, Cocos Nucifera, Glucose, Mannitol, Pinus Sylvestris, Olea Europaea, Prunus Dulcis, Mentha Piperita, Rosmarinus Officinalis, Eucalyptus Globulus

Významné zložky: Výťažky z Kokosovníka, Výťažky z Borovice Lesnej, Výťažky z Olivovníka, Výťažky z Mandle Obyčajnej, Esenciálne Oleje (Mäta, Rozmarín, Eukalyptus).

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je to Fresh Day? Je to dezinfekčný sprej a má široké použitie.

Na čo je určený?

Je praktickým dezinfekčným prostriedkom v každej domácnosti, v priestoroch so zvýšenou hygienickou záťažou - kanceláriách, prevádzkach, na úradoch ; pôsobí repelentne; účinne bojuje proti aftám a diskomfortu v ústnej dutine,tiež potláča príznaky zápalu hrdla
; pomáha ušiam uľaviť od zaľahnutia pri stave nádchy
; vhodný aj na dezinfekciu drobných rán a podporu ich hojenia.

Má užívanie tohto spreja nejaké obmedzenia?

Náš sprej sa obvykle dobre znáša, a to aj pri aplikácii na sliznice, príp. malé otvorené rany. 

Využíva tento sprej taktiež špeciálnu technológiu AVE ACTIVE® vo svojej receptúre?

Áno, jednoznačne. Práve výsledkom technológie AVENAL je roztok veľmi malých častíc, z čoho vyplýva schopnosť prenikať efektívne do biologických štruktúr. Výsledok sú takmer zázračné účinky nášho spreja, ako je urýchlenie procesov regenerácie kožných buniek (rýchlejšie hojenie rán), zníženie zápalov na slizniciach (afty, zápaly hrdla, uši. 

Vyrobený na Slovensku.

Komu je antibakteriálny sprej určený?

Ľuďom, ktorí nemajú radi pocit špinavých rúk

Pocit špinavých rúk nie je len o nepríjemnom  pocite. Často si ním môžeme narobiť poriadne problémy. Počuli ste už o chorobe špinavých rúk? More choroboplodných zárodkov číha napríklad na vlhkých uterákoch, vodovodných kohútikoch, kľučkách, držadlách nákupných vozíkov, ale aj na klávesnici počítača či telefónoch. Ak sa chcete zdravotným nepríjemnostiam vyhnúť, je dôležité udržiavať ruky v čistote. A práve s tým Vám pomôže Fresh Day, ktorý vďaka nano-časticiam preniká hlboko do buniek baktérií, kde ich zničí na dlhú dobu.

 

Ľuďom, ktorí používajú pleťové krémy

Fresh Day dostatočne zvlhčí Vašu pokožku a zbaví ju neželaných nečistôt. Takáto pokožka je pripravená na aplikovanie Vášho krému. My odporúčame použiť denný aktívny krém z rady IveKol ; https://www.ivekol.sk/sk/pletovy-intenzivny-krem-geranium-ivekol. Na rozdiel od bežných krémov táto zmes na báze rastlinných olejov a bylín pomáha organizmu odstraňovať poškodené bunky pokožky a nahrádzať ich zdravými.

Ľuďom, ktorých bolí hrdlo

Bolí Vás hrdlo? Môžete použiť Fresh Day. Jeho 100%- ne prírodné zloženie Vám to dovolí. Predsa len, poznáte antibakteriálny gél, ktorý by ste mohli použiť aj do úst bez negatívnych následkov? S Fresh Day antibakteriálnym sprejom je to možné. Odporúčame to vyskúšať. 

Ľuďom, ktorých trápia bolestivé afty

Jedným z najbežnejších zdravotných problémov sú afty. Môžete na ne použiť Fresh Day. Má totiž antibakteriálne účinky a vďaka nano-časticiam sa dostáva aj na miesta, kde dostať sa je naozaj ťažké.

Ľuďom s drobnými poraneniami

Porezali ste sa? Oškreli ste si ruku, nohu či inú časť tela? Použite Fresh day. Antibakteriálne účinky nano-častíc sa dostanú hlboko do buniek baktérií, kde ich na dlhú dobu zničia a vy sa nemusíte obávať nepríjemného zápalu.

 

Zanechať komentár