Skočiť na hlavný obsah
Výživové doplnky IveKol Vás zbavia ekzémov, akné a psoriázy natrvalo! -IveKol
výživové doplnky

AKO VNÍMATE SVOJU KOŽU?

Koža je plochou najrozsiahlejší orgán ľudského tela

koža sa správa skôr ako špongia, ktorá z vonkajšieho prostredia nasáva látky dnu, no funguje aj opačným smerom: odpadové látky cez ňu z tela vylučujeme. Čo to v praxi znamená? Akékoľvek látky, ktoré sa spájajú s vodou (iné tekutiny na báze vody, alkohol atď), cez ňu ľahko preniknú a dostanú sa do jej buniek, tkanív, dokonca do obehového systému. Rovnica je jednoduchá: čokoľvek dáte na svoju pokožku resp. do čoho ju namočíte, v menšej či väčšej miere prenikne do  vášho organizmu a následne s ním bude vzájomne reagovať.

Krok za krokom si povieme - ako používať výživové doplnky IveKol  https://www.ivekol.sk/sk/vyzivove-doplnky-pre-cele-telotak, aby sme sa k želanému výsledku dopracovali čo najefektívnejšie. 

Odporúčame ich používať aj zdravým – ako prevenciu:) Dôležitá je POSTUPNOSŤ ; Výživové doplnky IveKol sú extrémne silné antioxidanty , tiež majú schopnosť rozkladať nahromadený odpad v tele na menšie molekuly. V týchto odpadových usadeninách, ktoré sa nachádzajú najmä v tukových tkanivách, okolí chrbtice, kĺbov a v iných ložiskách, kde predstavujú zdroj zápalových procesov, sa nachádzajú často aj zúžitkovateľné prvky (rôzne minerály). Keď účinné látky odpad uvoľnia, telo takéto malé častice dokáže vylúčiť a čo potrebuje, využiť. Ak by ste však v záujme rýchleho progresu hneď začali s vysokými dávkami všetkých produktov, mohlo by sa stať, že telo by nestíhalo nahromadené toxíny spracovávať. V tele sa tiež nachádzajú izolované kolónie patogénov, ktoré čakajú na vhodnú chvíľu (obdobie zníženej imunity), aby mohli zaútočiť. Naše produkty vedia vybudiť imunitný systém tak, že tieto patogény začne z tela vytláčať. Toto všetko sa môže prejaviť dočasným zhoršením celkovej fyzickej kondície (bolesti hlavy, únava atď.) a akútnym zhoršením stavu pokožky. Je preto dôležité začať používať všetko v malých dávkach a postupne ich zvyšovať.

2. ZABUDNITE NA KORTIKOIDY; Ak vám napriek všetkému na pokožku ekzém vyliezol, znamená to, že imunitný systém ho začal vytláčať z buniek a z tela von. Ekzém totiž nie je nič iné ako infekcia. Ak ste ho dlhú dobu nemali a zrazu sa vám zase objavil, tak ste ho mali, len sa z rôznych príčin na pokožke neprejavoval. V tomto prípade treba znížiť dávky doplnku PANACEA https://www.ivekol.sk/sk/panacea na polovicu. Sprchovacie séra BODY WELLNESS  (tangerinka, geraniumhttps://www.ivekol.sk/sk/body-wellness-geranium môžete naďalej používať. Ak ste sa vyľakali a na zmiernenie budete chcieť použiť liečivá na báze kortikoidov, vedzte, že svojmu organizmu ubližujete. Kortikoidy len potlačia vašu vlastnú imunitu, ekzém sa zase môže skryť do vášho tela a vy budete mať na chvíľu pocit, že sa vám uľavilo. No vo výsledku ste narušili svoju obranyschopnosť a posilnili infekciu.

3. AKÉ PRODUKTY POUŽÍVAŤ? Keďže výživové doplnky IveKol majú iba malú škálu produktov, ktoré napomáhajú bezchybnému fungovaniu vášho tela, odporúčame ich používať všetky. Zároveň môžete ostatnú kozmetiku úplne vylúčiť.

 

4. TRI, DVA, JEDNA…!

PRVÝ TÝŽDEŇ: PANACEA - 1 dávka raz denne (kávová lyžička do pohára s mäkkou vodou), najlepšie na lačný žalúdok. BODY WELLNESS  (tangerinka, geranium) vyberte si ktorýkoľvek z jemných sér . Tie si pri sprchovaní nechajte čo najviac vstrebať do pokožky tela a vlasov. Väčšie množstvo nerovná sa lepší  a rýchlejší výsledok! Ak sa vám pleť výrazne zhoršila, je to aj príznak vybudenia imunitného systému a prejav jeho funkčnosti.  Pokračujte v užívaní PANACEA.