Skočiť na hlavný obsah
bg

VÝHODNE! Majstrovské kúsky sú slovenské a prírodné - výsledkom je zamatová pleť

Pleťový intenzívny krém muškát + Pleťový energizujúci krém škorica

Denný krém muškát + Nočný krém škorica

VÝHODNE! Majstrovské kúsky sú slovenské a prírodné - výsledkom je zamatová pleť

Cena

€63.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Či už sú to blížiace sa Vianoce, alebo majú vaši blízki sviatok, pekný a praktický darček s dotykom prírody nikomu neuškodí. Takémuto darčeku sa potešia vyznávači zero-waste lifestylu (minimimalistického – bezodpadového životného štýlu) a tiež milovníci prírodných produktov. Prekvapte svojich blízkych – s takto praktickým a zdraviu prospešným darčekom -  nemáte čo pokaziť.   

Nová receptúra pleťových krémov - môže byť považovaná za skutočné majstrovské kúsky.  

Vrcholným dodatkom sú už samotné vône:

Geranium / muškát - pelargónia : jemné tóny esenciálnych olejov pomáhajú uvoľňovať stres. - upokojujú kožu -  zjednocujú jej tón -  uvoľňujú ju. 

Krém Geranium je výborný na pleť so sklonom k akné - po ekzémoch - po drobných jazvách alebo dermatitíde. Vďaka svojmu zloženiu reguluje tvorbu mazu v mastnej pleti a suchú pleť pritom vyživuje a hydratuje. Zabraňuje vysušovaniu pokožky a intenzívne ju zvlhčuje, je jemný k pokožke. Výborný ako podklad pre make up.

Cassia / vzácna škorica: teplé tóny esenciálnych olejov pôsobia ako fyzický i emocionálny stimulant -  zlepšuje cirkuláciu v podkoží - eliminuje vrásky. 

Zamatovo krémová textúra a jemná aromatická vôňa krému je obohatená o cenné prírodné výťažky, ktoré sa ľahko vstrebávajú, pomáhajú pokožku spevňovať a vyhladzovať. Výborný na noc pred spaním, pretože intenzívne regeneruje a vitalizuje pokožku.

Ak ste ešte tieto skutočne výnimočné výrobky nevyskúšali, môžete urobiť tak teraz: 

Intenzívny Denný krém Geranium + Nočný krém Cassia ponúkame vo výraznej zľave !

2ks za 63,90 Eur!  

20% zľava

Bližšie o krémoch na:

https://www.ivekol.sk/sk/pletovy-intenzivny-krem-geranium

https://www.ivekol.sk/sk/pletovy-energizujuci-krem-cassia

#zdravie  #pleťový krém  #slovenskývýrobok  #geranium  #cassia  #prírodné  #natura  #revitalizáciapokožky  #bambuckémaslo  #alantoin  #pathenol  #alantoin

Zanechať komentár