Skočiť na hlavný obsah
bg

Tekutý prací prostriedok

Prací gél do práčky aj do rúk, po ktorom vás voňavé oblečenie vyzýva do tanca.

PÁNBACH Tekutý prací prostriedok levandula
PÁNBACH Tekutý prací prostriedok tangerin

Tekutý prací prostriedok

Prací gél do práčky aj do rúk, po ktorom vás voňavé oblečenie vyzýva do tanca. Vhodný pre bavlnu, hodváb, vlnu aj syntentické materiály a mikrovlákna. Objem: 500 ml

Cena

€10.99
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Zloženie: aniónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, katiónové povrchovo aktívne látky 5 – 15%, neiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, fytát sodný, esenciálne oleje a prírodné farbivá.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Spôsobuje vážne poškodenie očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a lekárovi ukážte obal alebo etiketu.
Použitie: Pred použitím jemne pretrepte. Podľa odporúčaného dávkovania na bežne znečistené oblečenie nalejte prací gel do priehradky. Na približne 3kg bielizne sa používa 40ml pracieho gelu. Pokiaľ ide o silné znečistenie, použite 45ml pracieho gelu do priehradky a kvapku priamo na oblečenie.
Dostupné vône: Tangerínka, Levanduľa
Spotrebujte do: Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Zanechať komentár