Skočiť na hlavný obsah
ŠŤASTLIVÝ NOVÝ ROK 2019 - IveKol
šťastní ľudia

CHCETE BYŤ ŠŤASTNÍ? TAK JEDNODUCHO BUĎTE!

  1. začína Nový rok; dobrý dátum - ZAČAŤ! 
  2. NEVZDÁVAJTE TO! Možno to vôbec nie je také zložité, ako si nahovárate. Všetko začína vo Vašej hlave.
  3. Je to na Vás, ako sa budete cítiť. Aj ŠŤASTIE je z veľkej časti otázkou myslenia. Ak si myslíte, že šťastní budete až vtedy, keď si kúpite tamto a ešte toto, sami odďaľujete pocit šťastia. 
  4. ZASTAVTE SA a oceňte to, čo máte. Nič nie je samozrejmé, tak to tak nevnímajte. A buďte jednoducho šťastní, bez podmienok.

ApropÓ ......Ak sa chcete konečne cítiť NAOZAJ šťastní,  nezabudnite na toto:

SÚSTREĎTE SA SAMI SEBA

Prestaňte sa konečne fixovať na úspechy iných a sústreďte sa sami na seba. Na svoj vlastný rast a postup.

Je také jednoduché závidieť ostatným, čo dokázali, čo majú a Vy nemáte. 

Je to na Vás, ako sa budete cítiť.

POZERAJTE SA DOPREDU

Každý niekedy zažil niečo nepríjemné, bolestivé, na čo by najradšej zabudol. A predsa sa k tomu opakovane vraciame a rýpeme sa v minulosti. Lenže to, čo bolo, sa už neodstane a my to nezmeníme. Kto chce byť šťastný, nesmie hľadieť dozadu. Poučte sa z toho, čo Vám kedysi nevyšlo a dívajte sa do budúcna.

A verte, že to najlepšie Vás ešte len čaká. Najmä však žite v prítomnosti, pre dnešný krásny deň. To je skutočné šťastie.

OBKLOPTE SA ĽUĎMI, KTORÍ STOJA PRI VÁS

Ľudia, s ktorými trávime čas, nás ovplyvňujú. Byť s ľuďmi, ktorí nás nepodporujú, ale nás naopak deptajú a neveria nám, je veľkým nešťastím. 

Je lepšie byť sám ako s ľuďmi, ktorí nás robia nešťastnými.

Byť sám so sebou, to je čas na sebareflexiu, na hľadanie spôsobov, ako zlepšiť samého seba. A keď si veci vo svojej hlave usporiadate a naučíte sa vnímať seba aj okolie pozitívne, príde šanca stretnúť niekoho rovnako optimistického. Ľudí, ktorí Váš život obohatia a prinesú Vám doň ešte viac šťastia.

To, čo vyšlete, sa Vám vráti. Buďte takí, akí chcete, aby boli aj ľudia k Vám. Vysielajte šťastie a tešte sa aj z maličkostí.  Šťastie je tu a teraz, tak ho prežívajte naplno a s úsmevom.