Skočiť na hlavný obsah
bg

Sprchové séra Tangerin a Céder/Škorica - Ivekol®

Upokojme emócie a vyčistime si myseľ

tangerin a ceder/škorica

Sprchové séra Tangerin a Céder/Škorica - Ivekol®

Cena

€26.00
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Možno ste si mysleli, že počas domácej karantény toho stihnete viac než kedykoľvek predtým. Opak je častokrát pravdou. Nevysvetliteľná únava, lenivosť, dni strávené na gauči pred televíziou či dokonca pocity úzkosti alebo depresie. Dôvod je jednoduchý, za všetko môže stres. Pandémia narušila spôsob, akým žijete a pracujete.

Ako si v tejto situácii udržať mentálne zdravie?

Pandémia nového koronavírusu je pre väčšinu z nás bezprecedentnou situáciou, s akou sme sa doposiaľ nestretli a nevieme na ňu reagovať. Podobne ako ľudský organizmus napadnutý novým vírusom spočiatku nevie čo má robiť, aby sa mu ubránil, tak ani ľudská myseľ nevie ako fungovať v nepoznanej atmosfére neistoty a straty kontroly.

Upokojme emócie a vyčistime si myseľ

Telo je v strese, pretože nerobíte aktivity, ktoré obyčajne; tak ako zvládať stres?  

- Akceptujte skutočnosť, že nad väčšinou vecí, ktoré sa dejú nemáte kontrolu

- Limitujte svoj čas na sociálnych sieťach 

- Cvičte, pracujte a robte veci, ktoré vás bavia

Rozprávajte sa so svojimi blízkymi

... a tiež starajte sa viac o seba ! 

Využite našu ponuku a doprajte si chvíľu len pre seba; Sprchové séra sú svojím zložením a použitím unikátnej technológie prvotriednymi výrobkami, najmä pre ich schopnosť prenikať v krátkom čase hlboko do spodných vrstiev pokožky. 

Mimoriadna ponuka je pripravená hlavne pre náročných zákazníkov a potešia sa jej klientky aj s citlivou pleťou.

Upokojme emócie a vyčistime si myseľ ; výhodná kúpa za 26,00 Eur! 

20% zľava (zaplatíte 26,00 Eur namiesto 33,00 Eur) 

 

Body Wellness Tangerinka - vytvára príjemnú uvoľnenú atmosféru, pomáha celkovo regenerovať telo aj myseľ, dodá  dobrú náladu, prehĺbi odpočinok a je výborné pri migrénach, tráviacich ťažkostiach alebo kŕčoch. Sérum ma upokojujúci účinok – funguje ako relaxačný prostriedok, upokojuje nervy. Znižuje tiež napätie. Tiež podporuje zdravý spánok. Je to skvelý prostriedok proti akné a kožným nečistotám. Sérum tiež pôsobí na vlasy kvôli antiseptickým vlastnostiam a pomáha pri liečení lupín, suchej pokožky hlavy a ďalších infekcií pokožky hlavy. https://www.ivekol.sk/sk/body-wellness-tangerinka

Zaujímavé vône céder a škorica , vyvolajú emočný zážitok. Je vhodné sprchové sérum používať v obdobiach stresu, bolestiach hlavy - migrén, depresií... no pozor, môže pôsobiť aj ako afrodiziakum.  https://www.ivekol.sk/sk/body-wellness-ceder-skorica

 

Pre maximálnu efektivitu pohody, zdravia a imunity, voči všetkému okolo nás odporúčame aplikovať vnútorne výživový doplnok - antioxidant - produkt IveKol PANACEA.

 

#imunita   #koronavírus    #somdoma    #emócie    #relax    #zdravie    #pohoda    #očista

 

Zanechať komentár