Skočiť na hlavný obsah
bg

SodaStream

Crystal

SodaStreamCRYSTAL White
SodaStreamCRYSTAL White
SodaStreamCRYSTAL White
SodaStream

SodaStream

Priniesť domov väčšie balenie fliaš z obchodu býva práca pre poriadneho siláka, ktorá dá zabrať rukám a nešetrí ani chrbát. Vedeli ste, že kým sa dostanú do vášho nákupného vozíka, strávia častokrát aj týždne státím v skladoch? Svojej dennej dávky bubliniek sa napriek tomu nemusíte vzdávať. Máme pre vás tip, ako si ich pripraviť aj doma a hodiť tieto starosti za hlavu.

Cena

€119.00
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Priniesť domov väčšie balenie fliaš z obchodu býva práca pre poriadneho siláka, ktorá dá zabrať rukám a nešetrí ani chrbát. Vedeli ste, že kým sa dostanú do vášho nákupného vozíka, strávia častokrát aj týždne státím v skladoch? Svojej dennej dávky bubliniek sa napriek tomu nemusíte
vzdávať. Máme pre vás tip, ako si ich pripraviť aj doma a hodiť tieto starosti za hlavu.

1. Domáce bublinky
Perlivú vodu si môžete pripraviť rýchlo a jednoducho aj v pohodlí domova. S vodným filtrom od značky AquaIveKol a prístrojom Crystal od značky SodaStream vám na výrobu domácej čistej kvalitnej perlivej vody stačí len otočiť kohútikom a stlačením tlačidla doplniť bublinky. Štýlovým doplnkom každého interiéru sa ľahko stane prístroj Crystal od značky SodaStream, v ktorom si dávkujete bublinky priamo do vkusnej sklenenej karafy. Funguje na mechanickom princípe, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek a zabudnúť na vecný problém s elektrickými káblami. Prístroj je dodávaný spolu s bombičkou, ktorá vystačí na prípravu 60 – 80 litrov perlivého nápoja, čo ocení aj vaša peňaženka. Výmena bombičky stojí 7,49 eur, za liter čerstvej perlivej vody teda zaplatíte len cca. 0,09 – 0,13 eur. Stojí toľko aj váš obľúbený balený nápoj?
 
2. Dajte zbohom PET fľašiam
Plastový odpad je jedným z najväčších ekologických problémov súčasnosti a zásadným spôsobom vplýva na našu prírodu. Fľaše z nápojov tvoria jeho výraznú časť a môžu sa rozkladať až 450 rokov. Sklenená karafa udržiava nápoje čerstvé, svieže a okrem toho doladí každodenné stolovanie či príležitostné večierky.

Zanechať komentár