Skočiť na hlavný obsah
bg

SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK do KUCHYNE (6)

2x RUŽENA + 2x JANA + 2x LILA

SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK do KUCHYNE (6)
SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK do KUCHYNE (6)
SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK do KUCHYNE (6)

SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK do KUCHYNE (6)

Cena

€39.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

 SADA MIKROVLÁKNOVÝCH UTIEROK do KUCHYNE (6)

2x Mikrovláknová utierka do kuchyne RUŽENA + 2x Mikrovláknová utierka na mastné povrchy JANA + 2x Mikrovláknová utierka univerzálna LILA

  •  Ružena / Môžete ňou v kuchyni sušiť naozaj všetko - od riadu, pohárov, linky až po vaše ruky. Keď zostane mokrá, zaveste ju niekde a veľmi rýchlo uschne. Veľkosť: 60 x 40 cm.

  • Jana / Dokáže utrieť následne vyleštiť znečistený sporák, mikrovlnnú rúru, ale aj zbaviť baktérií Vašu znečistenú zamastenú linku; dokonale vyčistíte riad aj nerezové hrnce. Veľkosť: 30 x 30 cm.

  • Lila / Odstraňuje nečistoty v mokrom i suchom stave zo všetkých povrchov. Veľkosť: 35 x 33 cm.

Cena :  39,90 Eur  

  • namiesto za 45,40 Eur 

  • úspora 5,50 Eur

Mimochodom: Kde je najviac baktérií v domácnosti? V kuchyni!

Najväčší pracovný priestor  – kuchynská doska. Tá znesie veľa… Pokladáte na ňu všetky potraviny. Čerstvo nakúpené (niekedy rovno aj s nákupnou taškou), spočiatku neumyté, potom zase umyté… Isto medzi tým nepoutierate linku, však? Plynule prejdeme na to, s čím ju umyjete, s čím ju utierate? Viete si predstaviť, koľko baktérii je na takej malej hubke? Uverili by ste tomu, že je 200tisíc krát špinavšia než záchodová misa? Alebo taká utierka, ktorá je vždy po ruke, utierame s ňou riady, dosku, dres, vodovodnú batériu, umytú zeleninu, alebo v prípade potreby aj ruky.  A baktériám sa môže začať dariť.

V kuchyni často krát používame lopáriky, na ktorých krájame umytú/neumytú zeleninu, surové mäso alebo aj pečivo. Taký drevený lopárik je dobrou živnou pôdou pre obrovské množstvo baktérií. Dôkladné a dlhšie umývanie je preto na mieste.

Aby sme to zhrnuli. Všetko v kuchyni by sme chceli mať čisté, len treba dbať, aj čím kuchyňu čistíme, pretože práve čistiace veci, ako hubka, špongia alebo utierka, sú tými potrebami, ktoré dokonale držia a roznášajú baktérie.

Dobrým pomocníkom budú pre Vás práve Mikrovláknové utierky IveKol, ktoré Vám ponúkame.

Už ich len vyskúšať! 

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-do-kuchyne-ruzena

https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-do-kuchyne-jackard-jana

https://www.ivekol.sk/en/univerzalne-frote-mikrovlakno-lila

Zanechať komentár