Skočiť na hlavný obsah
Predvianočné upratovanie - štyri tipy na čistú domácnosť - IveKol
upratovanie

Predvianočné upratovanie začína strašiť. Nie každý je ochotný používať súčasné chemické "čističe", radšej by postupoval tradične - možno podľa našich starých mám - vodou! 

Viete si predstaviť, že namiesto "chémie" použijete obyčajnú teplú vodu a mikrovláknovú utierku a čisto prírodný čistiaci prostriedok?! Táto kombinácia dokáže povrchy okamžite rozžiariť !

O poriadok " v dome" sa treba postarať! Aj z dôvodu,  aby ste cítili naozajstnú pohodu počas vianočných sviatkov.  

1. mastný povrch v kuchyni 

Veľkým problémom pri upratovaní kuchyne je mastný povrch na horných skrinkách kuchynskej linky. Nedá sa to umyť, je to lepkavé... na toto nám pomôže kombinácia Mikrovlákna a produktu EcoPure Life Clean Home https://www.ivekol.sk/sk/clean-home-cistiaci-prostriedok , ktorý je prírodným antibakteriálnym čistiacim prostriedkom na všetky povrchy; Koncentrát zriedite s vodou v rozstrekovači a nastriekate na znečistený povrch; necháte pôsobiť a poutierate Mikrovláknovou utierkou IveKol Dana; https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-scrub-dana

2.  bieliace účinky EPL Clean Home a jeho zdroj sily a  sviežosti

  • Produkt má bieliace účinky; pomôže Vám vybieliť všetky zanesené miesta; vrátane čiernych škvŕn vystupujúce ako následok pliesne. Nanesieme koncentrát zriedený vodou  - pomocou mikrovlákna krúživými pohybmi napeníme a necháme pôsobiť 3-4min.
  • Produkt má aj ďalšiu úžasnú vlastnosť - hrnčeky od čaju s usadeninami tiež ľahko vyčistíte. 
  • Vodný kameň usadený vo varnej kanvici odstránime - prevarením vody s produktom Clean Home (stačí vrchnák); nechajte vodu v kanvici vychladnúť a potom dobre vypláchnuť.  
  • takisto odporúčame chladničku vyumývať mikrovláknom IveKol a vodou;https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-pasiky-pamela nájdite si voľný čas - vysťahujte chladničku a ak myslíte, že potrebujete ju prevoňať a tiež dezinfikovať; použite EPL Clean Home; budete viac ako nadšené! 

3.  na okná , zrkadlá "Soňu"

Na umývanie okien sa "vyzbrojte" vedrom s teplou vodou a dvomi mikrovláknovými utierkami na sklo "Soňa". Jednu použijete mokrú - pretrite okná a rámy a druhá suchá "Soňa" okno doleští... preložte utierku 4x a krúživými pohybmi z okna zotrite všetky kvapky vody. Budete prekvapené spôsobom "rýchleho upratovania"! 

Zrkadlá, obrazovky, sklenené stoly  sa budú lesknúť dlho ... spôsobí to nanotechnológia; bližšie v článku:  https://www.ivekol.sk/sk/zjednodus-si-vianocne-upratovanie-vyskusaj-nanotechnologiu-ivekol

Tvoje upratovanie bude rýchlejšie, ľahšie a následné ošetrovanie a údržba potom o minimálne 40 % jednoduchšie.

4. na striebro, meď -  EcoPure Life Clean Home !

Či už používate strieborný servis a iné veci alebo ich nechávate vystavené vo vitríne (napr. medené vázičky a sošky) , tak ako tak vám postupne začnú černieť. Nie je potrebné kupovať  špeciálne prípravky - už spomínaný produkt EPL nastriekate a doleštíte mikrovláknom IveKol Jana. https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-do-kuchyne-jackard-jana Všetky tmavé stopy zo striebra a medi zmiznú...    

 

Uvedené produkty teraz môžete získať v 30% zľave vo "vianočnom balíčku": https://www.ivekol.sk/sk/ecopure-life-clean-home-mikrovlakno-ivekol-dana-jana