Skočiť na hlavný obsah
bg

Pleťový intenzívny denný krém - IveKol

Intenzívna redukcia vrások, omladzovanie pokožky

Pleťový intenzívny denný krém

Pleťový intenzívny denný krém - IveKol

Cena

€39.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

IVEKOL DENNÝ INTENSIVE SKIN CREAM 

Intenzívna redukcia vrások, omladzovanie pokožky

•  protizápalové účinky a eliminácia začervenania

•  výrazné antibakteriálne vlastnosti a zníženie ekzematických prejavov

•  účinná hydratácia a revitalizácia pleti

•  rozžiarená a zamatovo hebká pokožka

vyrobené na slovensku

 

 

Upokojujúce Geranium  - jemné tóny esenciálnych olejov pomáhajú uvoľňovať stres. Upokojuje kožu, zjednocuje jej tón a uvoľňuje ju. Výborný na pleť so sklonom k akné, ekzémoch, drobných jazvách, alebo dermatitída. Vďaka svojmu zloženiu reguluje tvorbu mazu v mastnej pleti a suchú pleť pritom vyživuje a hydratuje. Zabraňuje vysušovaniu pokožky a intenzívne ju zvlhčuje, je jemný k pokožke. Výborný ako podklad pre make up.

 Nová receptúra pleťového krému, môže byť považovaná za skutočný majstrovský kúsok.  

Prečo?

K tvorbe jeho receptúry sme pristúpili s čistým listom a nekopírovali sme žiadne všeobecne známe postupy.   Krém sme vytvárali v spolupráci so skvelou vedkyňou a konzultantkou kozmetických spoločností.

Používame v ňom samozrejme iba zložky nachádzajúce sa v prírode, alebo produkované prirodzene ľudským telom.   Aj tak sme použitie tých, ktoré pomáhajú konzervovať a vytvárať stabilitu krému minimalizovali.   Krém tak zostáva do najväčšej možnej miery "živou hmotou", ktorá sa konzistenciou aj farbou môže počas svojho cyklu mierne vyvíjať a to bez zmeny účinnosti.   Podarilo sa nám dostať k prírode, tak blízko, ako to len bolo možné.

Základom je bambucké maslo. To milujeme ako výnimočný dar prírody, pre jeho protizápalové vlastnosti a zvlhčovanie pokožky.

Srdcom je technológia AVENAL, ktorú sme spojili do niekoľkých zložiek a výsledok je taký, aký pre značku IVEKOL prináleží: výrazne antibakteriálne vlastnosti, no predovšetkým zlepšený prienik účinných látok do hlbších vrstiev pokožky, kde sú lepšie využiteľné. Túto vlastnosť majú len tie najlepšie krémy na trhu.

Spomínanými účinnými zložkami sú : kyselina hyalurónová, pathenol, alantoin, organická síra, laktát sodný, vitamín E a iné.

Vrcholom takto dokonalého celku je aróma – nielen zmyselná, ale aj funkčná.

Zloženie (INCI) : Geránium, Water, Butyrospermum Parkii, Cetyl Alcohol, Panthenol, Sodium lactate, Alantoín, Dimethyl Sulfónu Cocos Nucifera, Pinus Silvestris, Glycerín, Olea Europea, Prunus Dulcis, Saccharum Officinarum, Glucose, Sodium gluconate, Citric Acid, Sodium Hyaluronate , Citrus Bergamia, Pelargonium Graveolens, Citrus Dulcis, Citrus Limonum, Myroxylon Pereirae

Významné zložky : kyselina hyauloronová, panthenol, alantoín, organická síra, bambucké maslo, výťažky z kokosovníka, výťažky z mandle všeobecnej, esenciálne oleje.

 Použitie naneste tenkú vrstvu krému na očistenú pokožku a vmasírujte.

Balenie: 50 ml

Funkcia jednotlivých zložiek krému:

Alantoin – výrazné regeneračné účinky, podporuje hojenie pokožky, je netoxický, nedráždivý,  má protizápalové účinky, zmierňuje podráždenie a suchosť pokožky

Avenal – výrazné antibakteriálne účinky, výrazne zlepšuje prienik účinných zložiek do nižších vrstiev pokožky, kde sú lepšie využiteľné

Bambucké maslo – protizápalové účinky a účinky proti starnutiu pokožky (anti-aging), zvlhčuje pokožku a zabezpečuje jej elasticitu, odstraňuje z pokožky voľné radikály a znižuje jej podráždenie

Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) – výrazné zvlhčujúce a revitalizujúce účinky, zjemňuje pokožku, zlepšuje jej vzhľad, pôsobí proti vzniknutiu vrások, zlepšuje bariérovú funkciu pokožky , lieči drobné poranenia, zmierňuje podráždenie, chráni spoločne s panthenolom pokožku pred poškodením pod vplyvom UV-žiarenia

Laktát sodný – zvlhčovadlo, antimikrobionálne a antioxidačné účinky

Panthenol – regeneračné účinky, silné hydratačné, zjemňujúce a ukľudňujúce účinky, protizápalové a antibakteriálne účinky, je netoxický, nedráždivý. Urýchľuje hojenie rán, prispieva k zlepšeniu bariérovej funkcie pokožky.

 

Zanechať komentár