Skočiť na hlavný obsah
bg

Penové mydlo - IveKol

Jemne aromatické mydlo vo forme ľahkej peny

penové mydlo
penové mydlo
penové mydlo

Penové mydlo - IveKol

Jemne aromatické mydlo vo forme ľahkej peny. Zabezpečí vám dôkladnú očistu rúk. Vytvára prostredie, ktoré vytvorí na pokožke klímu nevhodnú pre baktérie a vírusy. Viacúčelový produkt. Objem: 180 ml

Cena

€7.50
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

POHLCUJÚCI ZÁŽITOK A ŠIROKÁ ŠKÁLA POUŽITIA

Mydlo vo forme peny s viacerými možnosťami použitia. Možno s ním umývať ruky, čistiť tvár od make-upu, využiť ako penu pred, či po holení. Nedráždivý produkt, vhodný pre všetky typy pokožky. Obsahuje viacero ingrediencií pre jej blaho. Rozlúčte sa so suchou pokožkou.

Účinný ako micelárna voda a pritom 100% prírodný. Tajomstvom je nielen jeho zloženie, plné účinných ošetrujúcich prírodných výťažkov a esencií, ale najmä proces spracovania a extrakcie, ktoré umožňujú vstrebávanie aktívnych zložiek hlboko do pokožky.

Efektívne pokožku čistí a hydratuje. Originálna receptúra a šetrné zložky zamedzujú dlhodobému vysúšaniu pokožky. Aktívne ingrediencie vo forme saponínov so sebou prinášajú jemný a zároveň účinný čistiaci efekt, následnú antibakteriálnu pôsobnosť. Vďaka konkrétnym prírodným esenciám je vhodný aj na citlivú pokožku a pleť so sklonom k akné.

POUŽITIE

Opláchnite ruky, tvár, alebo iné časti tela vodou. Naneste penu, rozotrite a vmasírujte do kože. Následne zmyte čistou vodou. Pri čistení pleti najprv odstráňte očné tiene a špirálu. Následne si umyte mydlom tvár. Táto ostane čistá a hebká. Je dôkladne pripravená pre spánok, alebo použitie nočných krémov.

Tip: pri čistení pleti - odličovaní - použite mikrovláknovú utierku Petru https://www.ivekol.sk/sk/mikrovlakno-utierka-petra; následne umyte tvár mydlom - a opláchnite tvár teplou vodou.  

Penové mydlo je vhodné pre všetky typy pokožky. Slúži ako dezinfekčný prípravok, obsahuje látky priaznivé pre pokožku, ktorú týmito zjemní. Pre pánov dobre poslúži ako pena pred, alebo po holení. Každé umývanie penovým mydlom ukončite dôkladným opláchnutím čistou teplou vodou.

ZLOŽENIE

Zloženie (INCI): Aqua, Cocos Nucifera, Olea Europea, Pottasium Bicarbonate, Pinus Sylvestris, Glycerin, Sodium Borate, Prunus Dulcis, Lavandula Angustifolia, Gluconic Acid, Sodium Gluconate, Alcohol

Významné zložky: Výťažky z Kokosovníka, Výťažky z Olivovníka, Výťažky z Borovice Lesnej, Výťažky z Mandle Obyčajnej, Levanduľový esenciálny Olej.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je penové mydlo IveKol?

Penové mydlo je veľmi jemná číra zmes na široké využitie pri osobnej hygiene. Je vo forme bohatej peny.

Na čo je penové mydlo primárne určené?

Mydlo je primárne určené k nahradeniu bežného tuhého mydla vo Vašej kúpeľni, na WC a pod. Jednoduchšie sa používa, nevytvára mydlové škvrny, ľahko sa zmýva z pokožky.

Môžem pri kúpe  počítať aj s iným využitím ako len nahradením bežného mydla?


Áno, samozrejme. Naše “penové mydlo” môžete použiť na zjemnenie chĺpkov ktorejkoľvek časti tela. Je tiež vhodné na “oplach” pokožky po holení – holené miesto v krátkosti umyte penou a dobre zmyte. Podporíte tak dezinfekciu.

Pre ženy je vhodné na umytie make-upu a líčenia (okrem očných tieňov).
Obzvlášť rady ho majú deti. Ľahšie ich privediete k návykom na umývanie rúk, navyše ľahšie udržia poriadok v okolí umývadla.

Po umytí som mal/a pocit suchších rúk. Je to obvyklé?

Skôr nie. Skúsenosti hovoria, že veľká väčšina zákazníkov pocit vysušenia nemá. Prípadne ustúpi po niekoľkých dňoch používania.

 

Zanechať komentár