Skočiť na hlavný obsah
bg

Penové Mydlo 3v1

100% prírodné

Penové mydlo nie je len tak obyčajné mydlo. Je 100% prírodné.
ôžete ho použiť ako PENU NA HOLENIE, NA ODLÍČENIE A SAMOZREJME NA UMYTIE RÚK.

Penové Mydlo 3v1

EPL Penové mydlo nie je len tak obyčajné mydlo. Je 100% prírodné. Môžete ho použiť ako PENU NA HOLENIE, NA ODLÍČENIE A SAMOZREJME NA UMYTIE RÚK. Nedráždi pokožku, balenie navyše obsahuje špeciálny speňovač, ktorý premení tekuté mydlo na hustú penu. Je vhodné aj pre deti, pretože odpudzuje baktérie, Vaše deti budú mať ruky čisté dlhšie ako po umytí klasickým mydlom.

Cena

€8.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Ako penové mydlo funguje?

Špeciálny proces výroby robí z EPL  Penového mydla unikátny výrobok. Drobné častice mydla prenikajú hlboko do pokožky a odstránia z nej aj tie najmenšie čiastočky nečistôt. Vďaka tomu, že sa mydlo dostáva hlbšie do pokožky, pomáha ju zvlhčovať a zároveň ju nedráždi. Niektoré druhy olejov, ktoré pri výrobe používame odpudzujú baktérie a tak sú naše ruky prostredím, v ktorom sa baktérie nechcú zdržiavať.

V čom je Penové mydlo výnimočné?

Ide o nano-produkt

Všetky zložky, ktoré Penové mydlo obsahuje sú vďaka špeciálnemu procesu výroby rozštiepené na nano-častice. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je tak účinné. Zbavuje našu pokožku všetkých nečistôt, ktorým denne čelíme. 

Je 100%  prírodné

Penové mydlo neobsahuje a nikdy neprišlo do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá ani éčka.

Je viacúčelové

Nezabúdajme, že naše telo cez pokožku dýcha, takže všetko čo na ňu položíte sa cez ňu v určitom množstve dostáva do nášho tela. Penové mydlo EcoPure Life nahradí až tri ďalšie chemické výrobky vo Vašej domácnosti. V prvom rade je to mydlo, ktoré v bežnom prevedení vysušuje našu pokožku, antibakteriálne mydlá navyše môžu obsahovať Triclosan, ktorý je nebezpečný pre človeka. V druhom rade je to odličovač. Chémia, ktorá je účinná no nepatrí medzi tie zdravé veci, ktoré pri starostlivosti o pokožku používame. EPL Penové mydlo tiež dokonalo nahradí penu na holenie. Holenie s ňou je príjemné a nechemické.

Je okamžite účinné

Už po prvom umytí na Vašu pokožku pôsobia jeho blahodárne účinky, ktoré získavame špeciálnym luhovaním. Čistá a voňavá pokožka nie sú jedinými účinkami, vďaka ktorým si Vás Penové mydlo získa.

Obsahuje 10 vzácnych ingrediencií

Všetky vzácne ingrediencie sme použili vďaka ich skvelým vlastnostiam. Aj z tohto dôvodu má penové mydlo protizápalové účinky, vytvára prostredie, ktoré neznášajú baktérie, dodá pokožke výživu a dokonale odstráni nečistoty. EPL mydlo neobsahuje žiadnu chémiu!

Zloženie:

  • Penové mydlo EcoPure Life neobsahuje žiadne nebezpečné látky, pretože je 100% prírodné.  
  • Obsahuje len kvalitné oleje : jojobový olej ,  argánový olej, výluhy kvetov a ďalšie; tie sú špeciálnym procesom rozštiepené na také malé častice (nanočastice), že dokážu prenikať hlboko do pokožky a tam ju účinne ošetriť.
  • TIP: Vyrážky, mastná pleť, nepekné póry? Správnymi krokmi sa Vás tieto problémy vôbec nemusia týkať Používaním 100% prírodného penového mydla so slovenskou receptúrou určite ten prvý krok urobíte.

 

 

 

Zanechať komentár