Skočiť na hlavný obsah
bg

Výživový doplnok na podporu imunitného systému

PANACEA

panacea
panacea
panacea

PANACEA

Nič podobné ste ešte nezažili. PANACEA je jeden z najsilnejších prostriedkov na zníženie oxidácie organizmu. Oxidácia podporuje starnutie tela. PANACEA vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni vaše telo. PANACEA je vhodná na vybudovanie imunitného systému, pre onkologických pacientov, no má aj ďalšie významné využitie. Objem: 100ml

Cena

€49.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

IVEKOL PANACEA je výživový doplnok výlučne na báze prírodných surovín. Je vyrobená spracovaním rastlinných a esenciálnych olejov za studena, pri čom sa oleje spájajú do jedinečnej, vo vode rozpustnej zmesi a stávajú sa vysoko účinnými organickými antioxidantmi. Tie sa potom cez obehový systém dostávajú do rôznych častí tela stále vo vysokej koncentrácii. Zmes zároveň okamžite čistí krv a obehový systém od usadenín, tuku, ťažkých kovov, plesní, vírov a baktérii. Telo efektívne regeneruje vnútorné tkanivá, zabraňuje zápalovým procesom, regeneruje pohybový systém, udržuje zdravé zuby, napomáha rastu pevných vlasov a nechtov. Dlhodobé užívanie P A N A C E A ochraňuje bunky pre degeneráciou DNA.

Vďaka pravidelnému užívaniu prípravku IVEKOL PANACEA sa cievny systém udržiava vo výbornej kondícii.

Tým sa dosahuje:

 • odstraňovanie škodlivých voľných radikálov
 • správne fungovanie imunitného systému
 • zníženie krvného tlaku
 • zníženie hladiny cholesterolu
 • správne fungovanie životne dôležitých orgánov
 • predchádzanie tvorby krvných zrazenín (trombóz)
 • zníženie pocitu únavy
 • zníženie rizika infarktu
 • udržiavanie optimálneho pH organizmu
 • stimulovanie rastu zdravých buniek

PANACEA dosahuje, na základe parametrov použitých prírodných surovín, Oxidačno-redukčný potenciál (ORP) až -200mV. Ľudská bunka funguje optimálne v rozmedzí -200mV až +50 mV. Voľné radikály, ktoré spôsobujú starnutie organizmu a vznik civilizačných chorôb, významne posúvajú ORP ku kladným hodnotám (aj viac ako +100 mV).  IVEKOL PANACEA je v tomto smere účinný antioxidant, ktorý tento potenciál znižuje do záporných hodnôt.

PANACEA má vysokú kapacitu. Preto aj jej veľmi malé množstvo (i niekoľko kvapiek) dokáže výrazne zmeniť charakter tekutiny, do ktorej sa pridá. Takáto tekutina sa navyše vyznačuje silnou stabilitou - teda získané vlastnosti si udržuje po veľmi dlhú dobu.

Ľudské telo má obdivuhodnú schopnosť samoliečby a regenerácie. PANACEA  pôsobí ako prírodný antioxidant, vytvárajúci v organizme prostredie vhodné pre vývoj zdravých buniek. Tým zabezpečuje prostredie, ktoré značne obmedzuje rozvoj vážnych chorôb.

Použitie:

PANACEA  je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie.

Odporúča sa užívať 2 ml prípravku zriedený s 200 ml mäkkej vody (najlepšie bez chlóru) 1x denne, a to pravidelne/dlhodobo. Zvýšená dávka, teda užívanie 2x denne, je vhodná pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie ráno nalačno, pri zvýšenom užívaní tiež večer pred spaním.

Upozornenie: odporučené dávkovanie sa nemá presiahnuť. Prípadná rýchla stabilizácia vysokého krvného tlaku môže dočasne viesť k miernym závratom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, je vhodný pre dospelých a detí od 10 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. 

Skladovanie: skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu pri teplote od 10°C do 35°C.

Vyrobené na Slovensku.

Účinnými zložkami prípravku IVEKOL PANACEA   sú:

 • extrakt z kôry škorice – pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi
 • extrakt z ľanových semien - podporuje zdravie srdca; pomáha znižovať apetít; antioxidant
 • extrakt z plodov klinčeka – podporuje kardiovaskulárne funkcie; podporuje cirkuláciu krvi
 • extrakt z hroznových jadier - známy zdroj antioxidantov - antioxidanty Vás pomáhajú ochraňovať pred voľnými radikálmi a pomáhajú ochraňovať Vaše bunky a tkanivá pred oxidáciou; prispieva k zdravému krvnému tlaku; pomáha zlepšiť celkové zdravie a vzhľad pokožky
 • extrakt z listov mäty – podporuje správnu funkciu tráviaceho systému; prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela; pomáha pri nadúvaní a kŕčoch brucha
 • extrakt z plodov kurkumy - zabraňuje hromadeniu tukov a uľahčuje ich rozloženie pečeňou
 • extrakt zo semien čiernej rasce - pomáha regulovať hladinu cukru v krvi

Zloženie:

Voda, extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera), extrakt z plodov klinčeka (Syzygium aromaticum), extrakt z ľanových semien (Linum sativum), extrakt z kôry škorice (Cinnamomum verum), extrakt z listov mäty (Mentha piperita), extrakt z kôry borovice lesnej (Pinus sylvestris), extrakt z plodov kurkumy (Curcuma longa), extrakt zo stebiel cukrovej trstiny (Saccharum officinarum), extrakt zo semien čiernej rasce (Nigella sativa)

 

ivekol panacea

V čom je PANACEA vynimočná?

 • Vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek. V ľudskom organizme sa nám denne vytvorí niekoľko tisíc nových buniek, je preto dôležité, aby boli zdravé. PANACEA je živá voda pre Vaše bunky.
 • Je okamžite účinná.
 • Je vyrobená s láskou na Slovensku.  Je vyrobená z najkvalitnejších surovín, ktoré nám príroda môže dať.
 • Je zásaditý výživový doplnok. Kyslé prostredie v organizme „premieňa“ na zásadité.
 • Pre ľudské telo a životné prostredie je bezpečná. Pre prírodu je PANACEA biologicky rozložiteľný odpad.
 • Nie je testovaná na zvieratách . Napriek kvalitnému a 100%- ne prírodnému zloženiu nebola PANACEA nikdy testovaná na zvieratách.
 • Podporuje Váš imunitný systém . Oslabený imunitný systém môže byť príčinou rôznych zdravotných problémov.
 • Je 100% z prírody . PANACEA neobsahuje a nikdy neprišla do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá, éčka ani sladidlá.
 • Je vhodná ako ústna voda. Keďže má silné antibakteriálne účinky, je vhodné ju použiť ako ústnu vodu.

Komu je PANACEA určená?

Ľuďom, ktorí bývajú často vystavený stresu

Dlhodobé pociťovanie stresu môže vplývať na imunitný systém človeka, ktorý ak je oslabený, môže viesť k psychickým i fyzickým ochoreniam.

Ľuďom, ktorí bývajú často chorí

Choroby sú výsledkom nesprávne fungujúceho imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo.

Ľuďom, ktorí majú tráviace ťažkosti

Denne v bežnej strave konzumujeme potraviny s nízkym ph. Tie naše telo často nedokáže dostatočne spracovať, čo sa prejaví v problémoch s trávením.

Ľuďom, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom

PANACEU odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom s vysokým cholesterolom v krvi

Ľuďom, ktorí si chcú vybudovať silný imunitný systém

Imunitný systém je základom zdravého fungovania človeka. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo pred vonkajšími vplyvmi.

Onkologickým pacientom

Ľuďom, ktorým sa vytvára zubný kameň

PANACEA má silné antibakteriálne účinky, preto je vhodné použiť ho ako ústnu vodu.

Ľuďom, ktorým záleží na prevencii

Môže Vás ochrániť pred rôznymi ochoreniami.

Ešte by Vás mohli zaujímať odpovede na na najčastejšie otázky:

https://www.ivekol.sk/sk/caste-otazky

 

 

 

 

 

 

Zanechať komentár