Skočiť na hlavný obsah
bg

Výživový doplnok na podporu imunitného systému

PANACEA

Panacea IveKol
panacea ivekol
panacea ivekol
panacea ivekol

PANACEA

IVEKOL PANACEA je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie. Nie je žiadnym marketingovým ťahom. Po dlhodobejšom užívaní má excelentné, merateľné výsledky v oblasti imunity. Objem: 100ml

Cena

€49.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

SLOVENSKÝ PRODUKT SVETOVEJ ÚROVNE

Patrí medzi naše najobľúbenejšie produkty a teší sa čoraz väčšej popularite u nás aj v zahrničí. PANACEA je vytvorená našou unikátnou technológiou, výlučne na báze prírodných surovín. Obsiahnuté účinné rastlinné extrakty sú spracované spôsobom, pri ktorom nedochádza k ich poškodeniu následkom výrobného procesu.

IVEKOL PANACEA vďaka synergii extraktov zo špeciálne vybraných rastlín a predovšetkým ich najúčinnejších častí pomáha navodiť harmonizáciu procesov na bunkovej úrovni. Takto dochádza k celkovej detoxikácii tela a normalizácii acidobázickej rovnováhy.

VÝNIMOČNÉ ANTIOXIDAČNÉ VLASTNOSTI

Vďaka extraktom zo škorice, klinčeka a ďalších bylín pomáha vypudiť a zahubiť parazity, ktoré oslabujú naše telo. Negatívny REDOX potenciál deaktivuje voľné radikály a urýchľuje proces regenerácie.

Pomáha pri vyväzovaní ťažkých kovov, čo umocňuje samoliečivé schopnosti ľudského tela. Unikátna pre obsah množstva minerálov a stopových prvkov, ktoré sú vďaka použitému know-how ľahko vstrebávané do organizmu.

Mierne zásadité pH výrobku drží kontrolu nad prekysľovaním. Výrobok je vhodný pre dlhodobé užívanie v čase rekonvalescencie, alebo ako prevencia pred ochorením. Po skúsenostiach doporučujeme ako výživový doplnok pre onkologických pacientov.

DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE:

Odporúča sa užívať 2 ml (cca 2 pipety) prípravku zriedeného s 200 ml mäkkej vody (najlepšie bez chlóru napr. voda z filtra alebo prevarená voda) 1x denne. Po období 2-3 mesiacov je vhodné 2 týždne až 1 mesiac nechať organizmus bez PANACEI. Pri voľbe celoročného používania je vhodné napríklad v začiatku mesiaca prvý týždeň až 10 dní vynechať a následne užívať do konca mesiaca. Zvýšenú dávku, teda užívanie 2-3x denne je vhodné pri zvýšených nárokoch na organizmus. Odporúča sa najviac 1 mesiac, s následným prerušením minimálne na 10-14 dní. V tomto čase je možné podávať obvyklú odporučenú dávku.

Prípravok sa užíva najlepšie ráno nalačno, prípadne večer pred spaním najmenej 2 hodiny po jedle. Ľuďom, ktorí ťažšie zaspávajú, odporúčame ranné užívanie preparátu. PANACEA je dolnkom, ktorého najväčší efekt pocítite po užívaní dlhšom, ako 1 rok. Budeme radi, ak sami skonštatujete nižší počet vírových a bakteriálnych ochorení.

Účinnými zložkami prípravku IVEKOL PANACEA   sú:

 • extrakt z kôry škorice – pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi
 • extrakt z ľanových semien - podporuje zdravie srdca; pomáha znižovať apetít; antioxidant; prospešný pre prostatu
 • extrakt z plodov klinčeka – podporuje kardiovaskulárne funkcie; podporuje cirkuláciu krvi
 • extrakt z hroznových jadier - známy zdroj antioxidantov - antioxidanty Vás pomáhajú ochraňovať pred voľnými radikálmi a pomáhajú ochraňovať Vaše bunky a tkanivá pred oxidáciou; prispieva k zdravému krvnému tlaku; pomáha zlepšiť celkové zdravie a vzhľad pokožky
 • extrakt z listov mäty – podporuje správnu funkciu tráviaceho systému; prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela; pomáha pri nadúvaní a kŕčoch brucha
 • extrakt z plodov kurkumy - zabraňuje hromadeniu tukov a uľahčuje ich rozloženie pečeňou
 • extrakt zo semien čiernej rasce - pomáha regulovať hladinu cukru v krvi

ZLOŽENIE

Zloženie: Voda, extrakt z hroznových jadier, extrakt z plodov klinčeka, extrakt z ľanových semien, extrakt z kôry škorice, extrakt z listov mäty, extrakt z kôry borovice lesnej, extrakt z plodov kurkumy, extrakt zo stebiel cukrovej trstiny , extrakt zo semien čiernej rasce.

INCI: Aqua, Vitis vinifera, Syzygium aromaticum, Linum sativum, Cinnamomum verum, Mentha piperita, Pinus sylvestris, Curcuma longa, Saccharum officinarum, Nigella sativa.

Vyrobená na Slovensku.

 

IveKol Panacea

Čo je to PANACEA?


IVEKOL PANACEA je výživový doplnok na dlhodobé užívanie (2-3 mesiace) umiestnený na trhu pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva, ktorá má viac ako 1.000 spokojných zákazníkov na Slovensku aj v zahraničí.

Čím je PANACEA výnimočná? Na trhu je predsa toľko výživových doplnkov.


IVEKOL PANACEA pomáha vďaka synergii extraktov zo špeciálne vybraných rastlín, a predovšetkým ich najúčinnejších častí, navodzovať harmonizáciu procesov na bunkovej úrovni všade tam, kde je to potrebné. Tak dochádza ku zlepšeniu celkovej detoxikácie tela a k normalizácii acidobázickej rovnováhy. Vďaka extraktu ze škorice, klinčeka a ďalších bylín, pomáha vypudiť a zahubiť parazity, ktoré oslabujú naše telo. Negatívny REDOX potenciál pomáha deaktivovať voľné radikály a urýchľuje tak proces regenerácie, kdekoľvek to je potrebné.

Komu je PANACEA určená?


IveKol PANACEA je určená dospelým osobám:

 •  ktorým chýba vitalita, či pravidelne podstupujú vysokú pracovnú zaťaž a stresové situácie,
 • so zvýšenou hladinou cholesterolu alebo krvného tlaku,
 • pre jeho schopnosť naväzovať ťažké kovy, ktoré sa do tela dostávajú konzumovanou potravou a pohybom v znečistenom prostredí (dopravou a priemyslom zaťažené častí miest),
 • ktoré potrebujú regenerovať po prekonaní ľahších aj ťažších ochorení...a to pre jeho silný antioxidačný potenciál.

Využíva PANACEA tiež špeciálnu technológiu AVENAL?

Áno, vďaka tejto technológii dokážeme z rastlín uvedených v zložení získať omnoho účinnejšie extrakty (až 5-násobne) v porovnaní s konvečnými metódami výluhov v alkohole, príp. vriacej vode (kde navyše dochádza k znehodnoteniu niektorých zložiek).

Získaný roztok je navyše veľmi homogénny (hladký) s miniatúrnymi časticami veľkosti niekoľko Angstremov (1 Å = 0,1 nanometra) čo má za následok výborné vstrebávanie v organizme.

Prečo využívate v zložení produktu PANACEA práve uvedené ingrediencie? Mohlo ich byť aj viac?

Výber ingrediencií v dobrom produkte je vždy umenie. Nie je ním práve nadmerné množstvo vo výživovom doplnku, pretože ich účinných zložiek následne v dennej odporučenej dávke obvykle nemôže byť dostatok.

My sme sa zamerali na ingrediencie, ktoré majú pomáhať organizmu zbavovať sa balastných látok rôznej povahy, a tým uvoľňovať jeho samoliečebný potenciál.

______________________________________________________

Pri používaní výživových doplnkov by Vás ešte mohlo zaujímať: 

https://www.ivekol.sk/sk/caste-otazky

 

 

 

 

 

 

Zanechať komentár