Skočiť na hlavný obsah
bg

Výživový doplnok na podporu imunitného systému

Panacea

ecopure life panacea vyzivovy doplnok na imunitu
eplpanacea

Panacea

P A N A C E A je najkoncentrovanejší a najúčinnejší organický antioxidant vo forme výživového doplnku na trhu. Len niekoľko kvapiek zmesi má vysoký antioxidačný potenciál. P A N A C E A je vyrobená tak, ako ostatné E P L produkty, spracovaním rastlinných a esenciálnych olejov za studena, pri čom sa oleje spájajú do jedinečnej, vo vode rozpustnej zmesi a stávajú sa vysoko účinnými organickými antioxidantmi. Tie sa potom cez obehový systém dostávajú do rôznych častí tela stále vo vysokej koncentrácii. Zmes zároveň okamžite čistí krv a obehový systém od usadenín, tuku, ťažkých kovov, plesní, vírov a baktérii. Telo efektívne regeneruje vnútorné tkanivá, zabraňuje zápalovým procesom, regeneruje pohybový systém, udržuje zdravé zuby, napomáha rastu pevných vlasov a nechtov. Dlhodobé užívanie P A N A C E A ochraňuje bunky pre degeneráciou DNA. Balenie: 100ml

Cena

€49.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Nič podobné ste ešte nezažili. PANACEA je jeden z najsilnejších prostriedkov na zníženie oxidácie organizmu. Oxidácia podporuje starnutie tela. PANACEA vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniek a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni vaše telo. PANACEA je vhodná na vybudovanie imunitného systému, pre onkologických pacientov, no má aj ďalšie významné využitie.

V čom je PANACEA vynimočná?

 • Vytvára vhodné prostredie pre rast zdravých buniekV ľudskom organizme sa nám denne vytvorí niekoľko tisíc nových buniek, je preto dôležité, aby boli zdravé. Elixir je živá voda pre Vaše bunky.

 • Je okamžite účinná.

 • Je vyrobená s láskou na SlovenskuNápad pochádza od šikovného Slováka z Banskej Bystrice, ktorý PANACEU vyrába z najkvalitnejších surovín, ktoré nám príroda môže dať.

 • Je zásaditý výživový doplnok. Kyslé prostredie v organizme „premieňa“ na zásadité.

 • Pre ľudské telo a životné prostredie je bezpečná. Pre prírodu je PANACEA biologicky rozložiteľný odpad.

 • Nie je testovaná na zvieratách . Napriek kvalitnému a 100%- ne prírodnému zloženiu nebola PANACEA nikdy testovaná na zvieratách.

 • Podporuje Váš imunitný systém . Oslabený imunitný systém môže byť príčinou rôznych zdravotných problémov.

 • Je 100% z prírody . PANACEA neobsahuje a nikdy neprišla do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá, éčka ani sladidlá.

 • Je vhodná ako ústna vodaKeďže má silné antibakteriálne účinky, je vhodné ju použiť ako ústnu vodu.

Zloženie: Pramenitá voda z Kremnických vrchov max 58%, kokosový olej max 20%, extrakt z listov - Mentha piperita 4%, extrakt zo škorice max 4% , cesnakový extrakt procesovaný max 2%, extrakt z kôry stromov západného pobrežia Južnej Ameriky 3% , (Lapacho), morská soľ max 4%, Vitis Vinifera – extrakt max 4,5% , obsah prírodného alkoholu max 0,2, tuky 0%. Prípravok neobsahuje žiadne karcinogénne látky ani Éčka. Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, sladidlá ani konzervačné látky. 

Použitie: EPL Panacea je výživový doplnok určený pre dlhodobé užívanie (2-3 mesiace).

Odporúčané dávkovanie: odporúča sa užívať 2 ml prípravku zriedený s 200 ml mäkkej filtrovanej vody (najlepšie bez chlóru) 1x denne. Zvýšenú dávku, teda užívanie 2- 3x denne je vhodné pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie ráno nalačno, prípadne pri zvýšenom užívaní tiež večer pred spaním. 

Upozornenie: odporučené dávkovanie sa nemá presiahnuť. Prípadná rýchla stabilizácia vysokého krvného tlaku môže dočasne viesť k miernym závratom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, je vhodný pre dospelých a detí od 10 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. 

Skladovanie: skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu pri teplote od 10°C do 35°C.

Vyrobené na Slovensku.

Komu je PANACEA určená?

Ľuďom, ktorí bývajú často vystavený stresu

Dlhodobé pociťovanie stresu môže vplývať na imunitný systém človeka, ktorý ak je oslabený, môže viesť k psychickým i fyzickým ochoreniam.

Ľuďom, ktorí bývajú často chorí

Choroby sú výsledkom nesprávne fungujúceho imunitného systému. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo.

Ľuďom, ktorí majú tráviace ťažkosti

Denne v bežnej strave konzumujeme potraviny s nízkym ph. Tie naše telo často nedokáže dostatočne spracovať, čo sa prejaví v problémoch s trávením.

Ľuďom, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom

PANACEU odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom s vysokým cholesterolom v krvi

PANACEU odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom so zvýšenou hladinou cukru v krvi

PANACEU odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom, ktorí si chcú vybudovať silný imunitný systém

Imunitný systém je základom zdravého fungovania človeka. Silný imunitný systém dokonale chráni Vaše telo pred vonkajšími vplyvmi.

Onkologickým pacientom

PANACEU odporúčame užívať aspoň po dobu troch mesiacov. Následne Vám odporúčame svojho lekára požiadať o vyšetrenie krvného obrazu.

Ľuďom, ktorým sa vytvára zubný kameň

PANACEA má silné antibakteriálne účinky, preto je vhodné použiť ho ako ústnu vodu.

Ľuďom, ktorým záleží na prevencii

Môže Vás ochrániť pred rôznymi ochoreniami.

EPL PANACEA  je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie (2-3 mesiace). Obsahuje spracované oleje vo vhodnej kombinácii s extraktmi škorice, cesnaku, borovice a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Hlavné aktívne zložky produktu PANACEA pôsobia veľmi pozitívne na ľudský organizmus . Unikátnosť nášho produktu však netvoria jeho jednotlivé zložky , ale proces spracovania jednotlivých ingrediencií.

Aktívne​ ​zložky​ EPL Panacea​ ​sú:

 • Extrakt z kôry škorice – pomáha zvýšiť citlivosť na inzulín a tým udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi
 • Olivový olej – jeho konzumácia pomáha udržiavať zdravie kardiovaskulárneho systému; jeho biofenoly sú účinné v boji s bakteriálnymi infekciami
 • Cesnakový extrakt – obsahuje antioxidanty a prírodné účinné látky známe svojimi účinkami na dobrú cirkuláciu krvi v cievach, tiež sa používa aj na vyváženie a doplnenie pestrej a zdravej stravy; prispieva k odolnosti voči chvíľkovému stresu; napomáha normálnej hladine cholesterolu v krvi; podporuje zdravý krvný tlak
 • Mäta pieporná – podporuje správnu funkciu tráviaceho systému; pomáha udržať zdravú prostatu; pomáha pri nadúvaní a kŕčoch brucha.

https://www.ivekol.sk/sk/ecopure-life-panacea-i-cast

https://www.ivekol.sk/sk/epl-panacea-ako-zacat-ii-cast

https://www.ivekol.sk/sk/epl-panacea-uzivanie-iii-cast

 

Zanechať komentár