Skočiť na hlavný obsah
bg

100% prírodné sprchové sérum s bylinkovou arómou

EPL Body Wellness

ecopure life body wellness sprchove serum oregano
ecopure life body wellness sprchove serum rose

EPL Body Wellness

Prírodné sprchové sérum vysokej kvality zo vzácnych esenciálnych olejov, ktoré nielen umýva, ale aj vyživuje vašu pokožku. Účinné látky prenikajú cez pokožku hlboko do tkanív, obnovujú bunky, posilňujú ich a pomáhajú odbúraniu poškodených buniek. Tento výrobok nahradí šampón a kondicionér súčasne a dokonca aj telový krém. Okrem toho pomáha pri problémoch s ekzémami a proti plesňovým ochoreniam. Aróma: Bylinková. Balenie: 250 ml.

Cena

€29.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Zloženie: kokosový olej, olivový olej, ľanový olej, konopný olej, argánový olej, geránium, oreganový esenciálny olej, morská soľ procesovaná, výluhy kvetov, extrakty z koreňov stromov, orientálnych korenín, cesnakový extrakt procesovaný. Neobsahuje žiadne umelé chemikálie, umelé vône a žiadne karcinogény. 

Použitie: Opláchnite telo a vlasy vodou, rozotrite šampón a rozmasírujte do vytvorenia peny. Šampón zmyte čistou vodou. Chodidlá s plesňami alebo odumretou kožou umývajte šampónom 5-20 minút. Dobre opláchnite, mŕtvu kožu odstráňte na to určeným pilníkom a vmasírujte náš prírodný krém . Produkt je vhodný aj ako pena na holenie. Skladujte v suchu, nevystavujte mrazu a priamemu slnečnému žiareniu.

 

A toto je jeho 7 najlepších účinkov:

  • Nahradí váš šampón i kondicionér
  • Chráni vás pred uštipnutím hmyzu
  • Chráni vaše telo pred UV žiarením
  • Pomáha pri problémoch s akné, ekzémoch i lupienke
  • Pomáha v boji proti plesňovým ochoreniam
  • Eliminuje vznik alergií
  • Krásna vôňa
  • na ľudskom tele vôňa séra dlho vydrží.

 

EPL BODY WELLNESS OREGANO / Aróma: Bylinková Použitie: Harmonizujúci so silnými liečivými účinkami pokožky. Užitočný pre ľudí v  strese s  potrebou rovnováhy a pokoja. Vhodný na telo, tvár a nefarbené vlasy.  Nahradí šampón a kondicionér súčasne (len pre pánov). Zlepšuje liečenie kožných ochorení (akné, alergie, ekzémy, lupienka, nechtová mykóza).

BODY WELLNESS ROSE / Aróma: Bohatá ružová.   Použitie: Harmonizuje, upokojuje, oživuje. Upokojuje srdce v čase  stresu.  Vhodný na telo a tvár. Nahradí telové mydlo a telový krém súčasne, nevysušuje pokožku. Pomáha pri problémoch ekzémami, proti plesňovým ochoreniam . Eliminuje vznik alergií. napomáha k tvorbe pružnej, hladkej a elastickej kože bez vrások.

Vyrobené na Slovensku.

Zanechať komentár