Skočiť na hlavný obsah
bg

Intenzívny pleťový krém + Sprchové sérum - Ivekol®

Jar si vyžaduje zmenu v starostlivosti o pleť!

pleťový krém a sprchové sérum

Intenzívny pleťový krém + Sprchové sérum - Ivekol®

Cena

€49.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Zatiaľ čo v zime bola naša pleť zaťažená vetrom, chladom a mrazivým počasím, s príchodom jari bude čeliť silnejšiemu slniečku a teplejším dňom. Ako pokožku nakopnúť a prebudiť zo zimného spánku, aby bola aj v novom ročnom období naďalej taká krásna a svieža? 

Po chladnejších mesiacoch potrebujeme pleti dodať väčšiu dávku hydratácie. Len tak si udrží sviežosť a pružnosť. Zimný mastnejší krém je vhodné vymeniť za jemnú emulziu, ktorá pokožku dokonale hydratuje a dodá jej vitamíny.

Pleťový krém Cassia má bezkonkurenčné zloženie https://www.ivekol.sk/sk/pletovy-energizujuci-krem-cassia; patrí k prípravkom, ktorý má vysoký obsah antioxidantov. 

Súčasťou zloženia je bohatý výskyt aktívnych ingrediencií ako napríklad kyselina hyalurónová, panthenol, allantoin, organická síra, laktát sodný, vitamín E a iné. Pričom základom je bambucké maslo, to milujeme pre jeho protizápalové vlastnosti a dokonalé zvláčnenie pleti. Dokonca si dovolíme tvrdiť, že účinné látky v danom zastúpení a kombinácii nájdete len v tých najlepších krémoch na trhu.

Už ste skúsili sprchovať sa vo veľkom štýle? Jeden prípravok na pokožku tela, tváre a vlasov? Naše sprchové sérum vyživuje a umýva a je to gél vo forme jemne penivého séra . Poskytuje šetrnú očistu vlasom aj pokožke celého tela, zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždením, detoxikuje a podporuje obnovu ochranného filmu, je aromaterapeutické, uvoľňuje zmysly. https://www.ivekol.sk/sk/body-wellness-tangerinka   

Mimoriadna ponuka je pripravená hlavne pre náročných zákazníkov a potešia sa jej klientky aj s citlivou pleťou.

Darujte prírodu - krásu - každú dámu taký darček poteší ; výhodná kúpa:  50,00 Eur! 

20% zľava (zaplatíte 50,00 Eur namiesto 62,80 Eur) 

Pre maximálnu efektivitu odporúčame jeho kombinovanú aplikáciu spolu s vnútorným užívaním produktu IveKol PANACEA.

 

 

 

Zanechať komentár