Skočiť na hlavný obsah
bg

Fresh Day

100% prírodný dezinfekčný sprej proti baktériám

ecopure life fresh day dezinfekcny sprej proti bakteriam
ecopure life fresh day dezinfekcny sprej proti bakteriám

Fresh Day

Ako funguje? Drobné častice denného hydratačného spreja prenikajú hlboko do bunky baktérie, kde ju zničia. Na dlhú dobu tiež zabránia množeniu nových baktérií. Môžu za to špeciálne oleje, ktoré pri výrobe radu EcoPure Life produktov používame. Vďaka nim vieme vytvoriť prostredie, v ktorom sa baktérie nechcú zdržiavať. Fresh Day je prírodný a vysoko účinný sprej, ktorý sa vyznačuje jedinečnou formulou zloženia, či už ako prvá pomoc v prípade ochrany pred infekciou, zápalom kože alebo ako bežná dezinfekcia, aby ste sa vyhli kontaktu s baktériami. Flakón má ideálnu veľkosť a tak ho môžete mať poruke kdekoľvek a kedykoľvek (pohodlne sa zmestí napríklad aj do kabelky). Balenie: 50 ml.

Cena

€7.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Zloženie: voda (43g), zmes olejov (olivový olej, kokosový olej, gerániový olej, argánový olej, ľanový olej), extrakt z kôry škorice, cesnakový extrakt, extrakt z kôry lapacho, éterický olej z mäty piepornej, morská soľ, prírodný alkohol (max. 0,02%) 

Použitie: Nastriekať, prípadne rozotrieť na pokožke. Hydratuje pokožku. 
Dezinfekcia rúk, ústnej dutiny, umývanie zubov, cumlíkov; lieči a prináša úľavu – kútiky úst, afty, pľuzgiere, popáleniny, drobné rany. Poštípanie hmyzom, drobné poranenia pokožky. Na dezinfekciu rúk po upratovaní s agresívnymi čistiacimi prostriedkami. Na vlasy ako kondicionér. 

Tip: Obzvlášť v lete si treba dávať pozor na baktérie, ktoré sa nachádzajú všade okolo nás. Či už cestujeme mestskou hromadnou dopravou, podávame si ruku s našim obchodným partnerom alebo si iba kupujeme zmrzlinu... Na rozdiel od klasických antibakteriálnych sprejov – EPL fresh day odstraňuje len zlé baktérie, telu prospešné ponecháva. Dokážete si ním vydenzifikovať menšie kožné poranenia. A čo je na ňom najlepšie? Môžete ho použiť všade tam, kde sa bežne nedajú umyť ruky.

Vyrobené na Slovensku.

Zanechať komentár