Skočiť na hlavný obsah
bg

ECOPURE LIFE BODY WELLNESS ROSE + ECO LIFE UTERÁK A OSUŠKA

Vyberte si vianočný balíček od nás:)

balíček
ECOPURE LIFE BODY WELLNESS ROSE
ECO LIFE UTERÁK A OSUŠKA

ECOPURE LIFE BODY WELLNESS ROSE + ECO LIFE UTERÁK A OSUŠKA

Cena

€45.00
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Originálny vianočný darček: Darujte zdravie a zážitok!

„Ak darujeme niekomu šaty, po čase sa zoderú. Ak ľudí pohostíme, na druhý deň sú znovu hladní. Ak predpíšeme niekomu liek, môže znovu ochorieť. Naučiť ľudí zdravo a harmonicky žiť, aby mali pokojnú myseľ a boli odolní voči stresom, ktoré ich každodenne sprevádzajú – to je skutočný dar.“

vv

Sada / ECOPURE LIFE BODY WELLNESS ROSE + ECO LIFE UTERÁK A OSUŠKA  

  • namiesto 68,90 Eur 

  • len za 45,00 Eur  

  • úspora 23,90 Eur

  • ponuka platná do 31.12.2018

Vianoce – čas darčekov a prekvapení. Pomaly budeme počítať dni, ktoré nás delia od Vianoc, najkrajších sviatkov roka a zháňať darčeky pre svojich blízkych. Ak chcete, aby ste darčekmi prekvapili a urobili radosť, vyberte niečo originálne a výnimočné. 

Vianočné balíčky sa vzájomne dopĺňajú – pod stromčekom bude zábava:)

BODY WELLNESS ROSE / Aróma: Bohatá ružová; Prírodné sprchové sérum vysokej kvality zo vzácnych esenciálnych olejov, ktoré nielen umýva, ale aj vyživuje vašu pokožku.  Harmonizuje, upokojuje, oživuje. Upokojuje srdce v čase  stresu.  Vhodný na telo a tvár. Nahradí telové mydlo a telový krém súčasne, nevysušuje pokožku. Pomáha pri problémoch ekzémami, proti plesňovým ochoreniam . Eliminuje vznik alergií. napomáha k tvorbe pružnej, hladkej a elastickej kože bez vrások.

https://www.ivekol.sk/sk/node/3

Eco Life uterák a osuška : vďaka svojim jedinečným vlastnostiam - veľká savosť, mäkkosť, prirodzený lesk, dlhá životnosť - patrí medzi najluxusnejšie bavlnené vlákna. Uterák je - vďaka kvalitnému materiálu - veľmi mäkký, vzhľadovo atraktívny, hrejivý a taktiež aj antibakteriálny, čo zabraňuje tvorbe a rastu baktérií a tým sa udržuje dlhšie čistejší a sviežejší. Aj po niekoľkonásobnom vypraní bude váš uterák vyzerať ako nový, nevybledne a stále tak bude ozdobou vašej kúpeľne.

https://www.ivekol.sk/sk/eco-life-uterak-osuska

Zanechať komentár