Skočiť na hlavný obsah
bg

Cool Spray

hydratačný spray na tvár aj celé telo

EcoPure Life hydratačný spray na tvár aj celé telo

Cool Spray

Doprajte svojej smädnej pleti okamžitú hydratáciu a osvieženie! Pleťový „cool spray“ rovnomerne nanesie „hydratačný sprchu“ na vašu tvár a ihneď sa vstrebe do pokožky. Praktické balenie tohto „lieku“ dovoľuje mať ho kedykoľvek pri sebe a osviežiť svoju pleť v ktorúkoľvek dennú dobu. Objem: 50 ml

Cena

€10.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Krémová konzistencia osviežujúceho produktu pleti dodá potrebnú vlhkosť, osvieženie a pružný vzhľad. Pokožka je na dotyk príjemne svieža a vyživená.

Účinky: okamžite obnovuje optimálnu hladinu hydratácie, vyvažuje rovnováhu pleti, zjemňuje, osviežuje a upokojuje pokožku.

Použitie: Osvieženie získate streknutím jemnej hmly na pokožku zo vzdialenosti asi 20 cm,  mierne rozotrieme, spray sa okamžite vstrebe; Možno aplikovať aj na make – up; Ideálne osvieženie na cestách, v kanceláriách, v klimatizovaných priestoroch. Používajte prípravok v kombinácii s EcoPure Life ACTIVE KRÉMOM. Sprej možno aplikovať celý deň pod i na make-up. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pre ešte intenzívnejšie osvieženie vložte do chladničky. Pôsobí aj ako antiperspirant.

Komu je určený? Spray je určený najmä pre dehydratovanú a unavenú pleť z vykurovaných či klimatizovaných priestorov a elektronického smogu.  

Tip: V letných mesiacoch tiež na celé telo namiesto telových olejov. Pred použitím pretrepte.

Zloženie: Bambucké maslo, šalviový, levanduľový, kokosový, argánový, gerániový, céderový olej, extrakt z borovice lesnej, klinčeka, z mäty piepornej, morská soľ, voda

Len na vonkajšie použitie!

 

Zanechať komentár