Skočiť na hlavný obsah
bg

Clean Home

Prírodný antibakteriálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy

ecopure life clean home antibakterialny cistiaci prostriedok
Mimoriadna letná ponuka EcoPure Life:  EPL019 Sada : EPL Clean home 100ml + Fľaša 750ml na riedenie s rozstrekovačom za 11,90€ ! Ponuka platná do 30.júla 2018 !
augustová ponuka Clean Home s darčekmi; Mikrovlákna Dana + Jana

Clean Home

EPL Clean Home je vyrobený jedinečnou metódou za studena, pri ktorej sa oleje menia na silne účinnú čistiacu antibakteriálnu zmes. Tento výrobok udrží vašu domácnosť v absolútnej čistote bez použitia nebezpečnej chémie. Koncentrát je určený na riedenie v závislosti od účelu použitia. Vyrobený len z olejov, solí a prírodného alkoholu, čím prospieva životnému prostrediu a ľudskému zdraviu. Balenie: 250 ml.

Cena

€24.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

Zloženie:
Kokosový olej, olivový olej, svetlicový olej, jojoba olej, morská soľ procesovaná, extrakty z koreňov stromov, orientálnych korenín, cesnakový extrakt procesovaný

Použitie:
Neriedený prípravok naneste na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť po dobu 3-5 minút. Potom opláchnite čistou vodou. Pri silne znečistených povrchoch sa doporučuje pre vytvorenie bohatej peny použiť Mikrovláknovú utierku (napr: Dana, Pamela). Pri umývaní, čistení, tepovaní a pod., nepotrebujete gumené rukavice. EPL Clean Home pôsobí priaznivo na ľudskú pokožku, je bezpečný pre človeka aj cicavce.

Riedenie:

 • Odporúčame použiť filtrovanú vodu, ktorá má vždy rovnaké vlastnosti. Rôzne tvrdosti vody ovplyvňujú konečné vlastnosti výrobku.
 • Silne znečistené a mastné plochy rieďte v pomere 1:20; mäkkou teplou vodou
 • Stredne znečistené plochy 1:50;
 • Sklo 1:80;
 • Zoxidované povrchy nehrdzavejúcej ocele, medi, mosadzné povrchy 1:8
 • Na veľmi znečistené plochy a tkaninu môžete použiť aj neriedený čistý Clean Home.

Skladovanie:
Clean Home uschovávajte uzavretý na tmavom mieste pri izbovej teplote. V opačnom prípade môže dôjsť k stratám účinkov.

Ako EPL CLEAN HOME funguje?

V Clean Home je použitá kombinácia prírodných výťažkov, ktoré spolu tvoria neuveriteľne účinný čistiaci prostriedok. Vďaka špeciálnemu procesu výroby sú všetky prírodné výťažky rozštiepené na nanočastice. Kvalitné čistiace prostriedky, ktoré používame na umývanie riadu, podlahy, na pranie či umývanie WC obsahujú častice, ktoré sú o veľkosti 1µm³ (mikrometer kubický). V Clean Home môže byť miesto tejto jednej častice až 8 000 000 takýchto častíc. Preto preniká hlbšie do čisteného povrchu a vďaka jedinečnému zloženiu ho zanecháva čistý. A to najdôležitejšie je, že čistený povrch neznášajú baktérie.

100% prírodný

Podľa platnej normy Európskej únie je možné označiť produkt ako BIO, ak aspoň 25% jeho obsahu pochádza z BIO produkcie. No náš EPL Clean Home je viac ako BIO – je vyrobený len z prírodných látok, ktoré počas celého výrobného procesu neprišli do styku so žiadnou chémiou. Obsahuje oleje a soli, ktoré sú špeciálne spracovávané, musia určitú dobu zrieť, aby mali vlastnosti, ktoré odstraňujú nečistoty. Používaním tohto výrobku chránime aj prírodu, keďže je úplne rozložiteľný v prírode.

Je dlhodobo účinný

EPL Cleanhome zanecháva vyčistené prostredie nepríjemným pre baktérie až po dobu siedmych dní. Dokazuje to výskum, ktorý robilo Laboratórium molekulárnej mikrobiológie Vysokej školy sv. Alžbety a Trnavskej univerzity.

Zdraviu neškodný

Keďže sa skladá len z prírodných zložiek, neškodí Vášmu zdraviu. Môžete s ním poumývať podlahu a tou istou vodou poliať kvety. A oni sa Vám za to odvďačia. Keďže zmes olejov a solí ma skvelú schopnosť rozpúšťať, pomáha aj živiny v pôde rozpustiť na malé častice, ktoré sa cez koreň ľahšie dostávajú do rastliny a tie rastú rýchlejšie. Vôbec nevadí, keď sa z Clean Homu napijete. Nič sa nestane.

Ušetrí Vám peniaze

Keďže EPL Clean Home je veľmi silný koncentrát, na čistenie bežných vecí v domácnosti sa riedi v pomere 1:20. Reálne to znamená, že si z jednej 250ml nádoby namiešate viac ako 5 litrov čistiaceho prostriedku. Znamená to, že za jednu nádobu EPL Clean Homu zaplatíte 1,20€ a máte ich k dispozícii až 20 balení.

Využitie: Čistí a dezinfikuje povrchy od zdraviu nebezpečných baktérií. Vhodné na umývanie ovocia a zeleniny - zbavuje ich povrch ťažkých kovov. Vhodný do práčky a umývačky riadu. V pôde biodegradovateľný, pôsobí ako hnojivo pre rastliny. 

Vyrobené na Slovensku.

Prečo by mal byť Clean Home súčasťou Vašej domácnosti?

 1.  Udržuje povrch dlhodobo čistý; Bežný čistiaci prostriedok po vyčistení zabije všetky baktérie. Clean Home vytvára prostredie, ktoré baktérie neznášajú. Preto povrch ostáva čistý aj týždeň po umytí.
 2.  Je okamžite účinný; Vďaka špeciálnemu procesu výroby sa Clean Home skladá z nanočastíc, ktoré prenikajú hlbšie do čisteného povrchu a odstránia dokonale všetky nečistoty.
 3. Vydrží dlhšie. Clean Home sa riedi v pomere 1:20. To znamená, že z jednej fľašky vyrobíte viac ako 5 litrov účinného čistiaceho prostriedku. Ku Clean Homu odporúčame zakúpiť si rozprašovač. 
 4. Je 100% prírodný; Clean Home neobsahuje a nikdy neprišiel do styku so žiadnou chémiou. Do produktu neboli pridané umelé farbivá, éčka ani sladidlá. Aj preto ho môžete použiť na dokonalé vyčistenie ovocia a zeleniny. Zbavíte ho tak postrekov a pesticídov.
 5. Šetrný k vám aj k prírode; Používaním Clean Homu šetríte Vaše pľúca, dbáte na zdravie Vašich detí a šetríte aj prírodu, keďže Clean Home je biologicky rozložiteľný odpad. Môžete ho bez problémov používať bez bezpečnostných rukavíc a nemusíte sa obávať ani jeho kontaktu s deťmi. Je tak bezpečný, že vôbec nevadí, ak sa z neho napijete.
 6. Vyčistí rôzne povrchy. Môžete ho použiť na nerez, mosadz či meď. Hravo si s nimi poradí. Pretože vďaka použitej nanotechnológii Clean Home preniká hlboko do povrchu znečisteného miesta.
 7. Je vhodný na tepovanie; S Clean Homom jednoducho vytepujete Vaše koberce i sedacie súpravy.
 8. Vyčistí škrvny na oblečení; Clean Home preniká hlboko do tkaniny a uvoľňuje špinu účinnejšie ako prostriedky na to určené.
 9. Má všestrané využitie; Vo svojej domácnosti ho viete použiť na rôzne účely- umývanie kúpeľne, riadu, podlahy, krbových dvierok, kuchynskej linky...
 10. Vhodný pre rastliny; Minerály a živiny v pôde dokáže Clean Home rozložiť na malé častice, ktoré rastlina lepšie vstrebe. Vďaka tomu rastliny rastú rýchlejšie a sú zdravšie. Máme to skutočne odskúšané. A Keďže je Clean Home úplne prírodný, rastlinám neškodí.
 11. Nie je testovaný na zvieratách; Napriek kvalitnému a 100%- ne prírodnému zloženiu nebol  Clean Home nikdy testovaný na zvieratách.

 

Zanechať komentár