Skočiť na hlavný obsah
bg

Body Wellness Tangerinka

prírodné sprchové sérum

body wellness tangerin
body wellness
tangerin

Body Wellness Tangerinka

Práve študujete najvyššiu ligu v prírodných prípravkoch, ktoré sa starajú o čistotu ľudského tela. Naša pokožka denne čelí smogu, ďalším nečistotám, baktériam a vírusom. Cieľom bolo zabezpečiť v jedinom prípravku pre mužov a ženy dokonalé vyčistenie pokožky a vlasov bez použitia akýchkoľvek syntetických zložiek. Tiež prirodzene zamedziť vysúšaniu pokožky a vlasov. Objem: 250 ml

Cena

€22.90
Poštovné od 2.80€
Nad 50€ poštovné zadarmo

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Informácie:

BEZ AKÝCHKOĽVEK KOMPROMISOV

Sprchové sérum je svojím zložením a použitím unikátnej technológie TOP produktom, ktorý si našiel obľubu medzi stovkami priaznivcov čistej prírodnej kozmetiky . Obsahuje veľké množstvo zdravotne pôsobiacich a ukľudňujúcich prvkov. Samotní odborníci z vedných odborov chémie a fyziky hodnotia daný produkt veľmi pozitívne najmä pre jeho účinky a schopnosť prenikať  v krátkom čase hlboko do spodných vrstiev pokožky.

Užite si túto chvíľku ako malý zážitok z wellness. Výber esenciálnych zložiek v tomto produkte nevznikol len náhodou. Jedinečná kompozícia vôní nesie so sebou aj príznačné účinky. Doprajte si vôňu Geránium, ktorá Vás prehreje, alebo osviežujúcu Tangerinku. Výrobok má pre pokožku rad hojivých funkcií. Vyššia cena výrobku reálne zohľadňuje jedinečné know-how a skutočné náklady na výrobné vstupy. Prajeme Vám príjemný zážitok.

POUŽITIE

Výrobok určený pre ženy aj mužov. Vhodný na umývanie vlasov a celého tela. Naneste na mokrý podklad ( pokožku, vlasy ) a dobre rozmydlite. Následne môžete tento krok zopakovať. V závere dobre zmyte teplou vodou.

ZLOŽENIE

Zloženie (INCI): Aqua, Cocos Nucifera, Glucose, Pinus Sylvestris, Silk Amino Acids, Panthenol, Prunus Dulcis, Wheat Germ Glycerides, Sorbitol, Gluconic Acid, Sodium Gluconate, Mannitol, Soy Acid, Sodium Olivate, Squalane, Cymbopogon Martini, Pelargonium Graveolens, Syzigium Aromaticum, Lavandula Angustifolia, Cinnamomum Zeylanicum, Salvia Officinalis

Významné zložky: Výťažky z Kokosovníka, Výťažky z Borovice Lesnej, Hodvábny Proteín, Panthenol, Výťažky z Mandle Obyčajnej, Výťažky z Pšeničných Klíčkov, Olivový Skvalan, Esenciálne Oleje (Citrónová tráva, Levanduľa, Škorica, Šalvia, Palmová Ruža, Geránium, Klinček).

Čo predstavuje názov Body Wellnes Sprchové Serum a na čo je produkt určený?


Produkt je určený na umývanie celého tela aj vlasov, a to ľubovoľne často. Navyše rozširuje zážitok pri činnosti tak rutinnej, ako je sprchovanie. Až na pocit domáceho wellness :).

Namiesto konvenčného prívlastku “Gel” sme zvolili “Serum”, čo verne podčiarkuje zvýšené množstvo účinných a aktívnych látok v receptúre. Priam na vrchole možného obsahu.

Aké účinné a aktívne látky Body Wellnes Sprchové Serum obsahuje?


Je ich celý rad. Výťažky z kokosovníka, borovice lesnej, či mandle sa spolupodieľajú na jemnej a účinnej konzistencii. Hodvábny proteín, Panthenol a Olivový skvalan pomáhajú ukľudňovať a vyživovať pokožku i vlasy. V neposlednom rade viacero čistých esencií dotvára nielen zážitok z vôní, ale aj, v závislosti na variante, napomáha správnemu naladeniu po emočnej stránke.

Využíva Body Wellnes Sprchové Serum tiež špeciálnu technológiu AVENAL?


Áno, samozrejme. Tá má za výsledok, že držíte v rukách unikát na trhu osobnej hygieny. Veľmi homogénna zmes s miniatúrnymi časticami aj dobre odstraňuje pot, nečistoty a mastnotu, aj pomáha doviesť účinné zložky do hlbších vrstiev pokožky, aby ju vyživili, ukľudnili a hydratovali. Výsledkom je okrem iného aj rýchlejšia obnova zrohovatelej pokožky.

Body Wellnes Sprchové Serum mi príliš nepení. Je všetko v poriadku?


Áno, všetko je v úplnom poriadku. Pena pomáha ľahšie rozniesť čistiacu emulziu po pokožke, to je však jej jediná funkcia. To dokážu najlepšie tzv. anionové sprchové prostriedky, nezriedka synteticky vyrabané. Náš produkt sa pohybuje z fyzikálneho pohľadu v celom spektre nabitých častíc (tak kladných, záporných, aj neutrálnych), preto je výsledkom menšia funkcia penenia.

Používaním sprchových sér IveKol v kombinácii s výživovým doplnkom imunity IveKol PANACEA https://www.ivekol.sk/sk/panacea má mimoriadne pozitívny vplyv na zdravie, krásu a metabolický vek človeka.

tangerinka

Body Wellness Tangerinka - vytvára príjemnú uvoľnenú atmosféru, pomáha celkovo regenerovať telo aj myseľ, dodá  dobrú náladu, prehĺbi odpočinok a je výborné pri migrénach, tráviacich ťažkostiach alebo kŕčoch. Sérum ma upokojujúci účinok – funguje ako relaxačný prostriedok, upokojuje nervy. Znižuje tiež napätie. Tiež podporuje zdravý spánok. Je to skvelý prostriedok proti akné a kožným nečistotám. Sérum tiež pôsobí na vlasy kvôli antiseptickým vlastnostiam a pomáha pri liečení lupín, suchej pokožky hlavy a ďalších infekcií pokožky hlavy.

Použitie: Opláchnite telo a vlasy vodou, rozotrite šampón a rozmasírujte do vytvorenia peny. Šampón zmyte čistou vodou. Chodidlá s plesňami alebo odumretou kožou umývajte šampónom 5-15 minút. Dobre opláchnite, mŕtvu kožu odstráňte na to určeným pilníkom a vmasírujte náš prírodný krém . Produkt je vhodný aj ako pena na holenie. Skladujte v suchu, nevystavujte mrazu a priamemu slnečnému žiareniu.

 A toto je jeho 7 najlepších účinkov:

  • Nahradí váš šampón i kondicionér
  • Chráni vás pred uštipnutím hmyzu
  • Chráni vaše telo pred UV žiarením
  • Pomáha pri problémoch s akné, ekzémoch i lupienke
  • Pomáha v boji proti plesňovým ochoreniam
  • Eliminuje vznik alergií
  • Krásna vôňana pokožke vôňa séra dlho vydrží.

V čom je Sérum vynimočné?

Je to nanoprodukt

Všetky zložky, ktoré Sérum obsahuje sú vďaka špeciálnemu procesu výroby rozštiepené na nano-častice. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je tak účinné. Zbavuje našu pokožku všetkých nečistôt, ktorým denne čelíme. Výfukové plyny, deodoranty, pracie prostriedky a množstvo ďalších nečistôt sú dokonale odstránené z pokožky. Vaša pokožka začne po kúpeli znovu dýchať.

Pokožku vyčistí do hĺbky

Naše telo využíva pokožku na to, aby cez ňu vylúčilo nečistoty, soli či ťažké kovy. Ak sú póry pokožky upchaté, naše telo nemôže fungovať správne. Sérum je zárukou toho, že Vaša pokožka bude dokonale čistá až do hĺbky.

Je okamžite účinný

Už po prvom sprchovaní budete pozorovať, že Vaša pokožka je čistejšia ako po použití bežných sprchovacích prostriedkov. Ako? Ťažko to opísať. Ten pocit je unikátny a jedinečný. Odporúčame vyskúšať.

Obsahuje 10 vzácnych ingrediencií

Všetky vzácne ingrediencie sme použili vďaka ich skvelým vlastnostiam. Aj z tohto dôvodu má sérum protizápalové účinky, vytvára prostredie, ktoré neznášajú baktérie, dodá pokožke výživu a dokonale odstráni nečistoty. Sérum sa z týchto vzácnych ingrediencií skladá čo neplatí u iných výrobkov, ktoré obsahujú len stopové množstvá rôznych vzácnych prísad. Aj preto je predajná cena Ivekol Body Wellness séra omnoho vyššia. Pri jeho výrobe sme nebrali žiadne ohľady na náklady. Cieľom bolo vyrobiť kvalitný a najmä účinný prostriedok na čistenie pokožky. A to sa nám podarilo.

Je 100% z prírody

Sérum neobsahuje a nikdy neprišlo do styku so žiadnou chémiou. Do produktu sme nepridali umelé farbivá ani éčka.

Nie je testované na zvieratách

Napriek vysoko kvalitnému spracovaniu a 100%-ne prírodnému zloženiu nebol nikdy testované na zvieratách.

Je vyrobené na Slovensku.

 

 

 

Zanechať komentár