Skočiť na hlavný obsah
Ako výrazne pozitívne ovplyvniť zdravie svoje a celej rodiny? Pite filtrovanú vodu! - IveKol
aqua filter

Už dlhú dobu je preukázané, že voda robí s telom divy. Denné pitie vody v dostatočnom množstve je nevyhnutné pre udržiavanie zdravých telesných funkcií. Voda tiež pomáha pri odstraňovaní škodlivých prvkov z potravín, ktoré jeme.

V súčasnej dobe, kedy väčšina potravín obsahuje chemické a konzervačné látky, je pitie čistej vody ešte dôležitejšie ako predtým. Existuje niekoľko druhov vody - čistená, destilovaná, filtrovaná, alkalická a prebieha veľa diskusií o tom, ktorý typ je pre pitie najlepší. Filtrovaná voda z vodovodu je však stále jedna z najlepších možností.

filterPredstavujeme Vám náš jedinečný vodný filter na úpravu stolovej vody, ktorý „premení“ vašu pitnú vodu na krištáľovú čistú  - v domácnosti , v gastre či iných prevádzkach - firmách :

Kúpou vodného filtra Aqua IveKol dokážete zmeniť kvalitu Vášho života a tiež celej rodiny.

Na rozdiel od iných filtračných zariadení rieši ten náš všetky problémy vo vode súčasne, keďže systém je vyskladaný z viacerých filtračných vložiek na zachytenie všetkých škodlivín, či už mechanických nečistôt a sedimentov, ale aj chlóru a jeho zlúčenín ,ťažkých kovov, pesticídov , herbicídov až po baktérie a vírusy.

Výhody , no zároveň trefné predajné argumenty pri predaji - ponúkaní filtra:

I. ŠETRÍME SVOJE ZDRAVIE
 - v celej EÚ sa kohútiková - stolová voda čistí chlórom , pretože je to najlacnejší variant . V skratke , pije sa obdobná voda ako je v bazénoch na kúpaliskách či mestských plavárňach . No chlór je rakovinotvorná látka , ktorá sa pomalinky ukladá v našich cievach , aby sme potom v 60 -70 rokoch našich životov umierali na infarkty, či iné srdcovo cievne choroby .
II. ŠETRÍME PENIAZE A FYZICKÚ NÁMAHU
- pretože kupovať drahé balené (či už sýtené alebo tiché) vody v plastových fľašiach, pri ktorých nikdy nevieme koľko stáli v skladoch či na slnku pred skladom a koľko plastových úlomkov v nich pláva.  Zachytili v EÚ internetovú diskusiu o veľkom prieskume na 8 mich najväčších producentov balených  minerálnych vôd na svete...v každej jednej z nich boli nájdené úlomky! ...za toľké peniaze si „liať“ do seba plast , no a nehovoriac o "vláčení" ťažkých fliaš a vyťahaných rukách ... tu sa dostávame k ďalšiemu bodu
III. ŽIVOTNÉ PROSTREDIE -POUŽÍVAŤ PLASTOVÚ FĽAŠU NA JEDNO POUŽITIE?? UFFF
 - žiadne plastové fľaše , žiadne vytváranie odpadu -  tým prestávate podporovať výrobu plastových fliaš! Zero Waste Slovakia
IV. VARENIE/ UMÝVANIE
- používaním čistej vody z filtra pri umývaní zeleniny, mäsa a iných pokrmov a následne varením - budú vaše pokrmy chutnejšie a oveľa zdravšie. Doprajte si ten pocit chutnejšej mäkučkej vody stekajúcej po jazyku dole krkom

V. VODNÝ KAMEŇ (na čo ženy reagujú viac )
- stane sa minulosťou  - váš kuchynsky riad sa bude krásne lesknúť a predĺžite jeho životnosť (jedna rýchlovarná kanvica doživotne ). Pri žehlení sa na vašich odevoch viac nebudú vytvárať škvrny od vápenatých usadenín.

OBLASTI , KDE VŠADE VIEME PONÚKAŤ SPRÁVNY PITNÝ REŽIM ? / 4 kategórie

Vo firmách , kde je zo zákona zamestnávateľ poskytnúť pitný režim zamestnancom - tu odpadá skladovanie barelov - nechutná páchnuca voda hlavne v letných mesiacoch. 
My ponúkame moderné, vhodné  a správne riešenie.

ZLOŽENIE A FUNGOVANIE FILTRA AQUA IVEKOL

Filter sa skladá z 5 filtračných častí a to :

 1. V prvej fáze je to mechanická filtrácia , z vody sú odstránené najväčšie častice: sedimenty a mechanické nečistoty.
 2. Potom voda preteká cez uhlíkový filter , ktorý vodu zbaví chlóru a pachu.
 3. Najdôležitejšia časť je reverzná osmóza , jednoducho vysvetlené: predstavte si sitko s malilinkými nanootvorčekmi, cez ktoré vysokým tlakom prejdú len čisté molekuly vody a všetky nečistoty a jedovaté látky zachytáva reverzná membrána;  tento systém je navrhnutý tak aby nečistoty putovali do odpadu .
 4. Voda ďalej pokračuje cez polypropilénový filter, ktoré vezme z vody ďalšie zlúčeniny a pesticídy .
 5. Posledná fáza je, keď očistená hladná voda (voda ako živel viaže na seba látky a minerály) vchádza do nádoby s dolomitmi (nakupujeme kvalitný dolomit z Nemecka ),  ktoré obohacujú vodu o jediné dva minerály, ktoré ľudské telo v skutočnosti potrebuje a to horčík a vápnik .
 6. Až potom cez náš elegantný kohútik vychádza čistá voda do pohárov hrncov či rýchlovarných kanvíc .

filter starýnový

Ešte pre predstavu :
Na obrázku vidíte nový a starý (použitý jeden rok ) mechanický filter; ak si predstavíte, že toto mali prefiltrovať telesné systémy (obličky , pečeň) vaše alebo vášho dieťaťa , nie je to veľmi príjemné.

 

AKO POSTUPUJEME : OD PREZENTÁCIE CEZ MONTÁŽ - AŽ PO SPOKOJNÉHO ZÁKAZNÍKA ?

 1. rozbor vody a návrh na správny výstup pre úpravu vody

 2. návrh zariadenia a zvolenie správnych filtrov-vložiek

 3. samotná montáž (garantujeme výsledok , min. 90% zlepšenie, zníženie hodnoty vodivých látok a nečistôt)

 4. pravidelný servis a záruka  (strážime vaše zariadenie a pripomíname termíny servisov, 10-12 mesiacov ); z dôvodu toho, že o filter sa treba starať a meniť ho

 5. garantujeme doživotnú záruku pre všetkých zákazníkov, ktorí dodržia servisný režim za 71€ (cesta , revízia , filtre-materiál)


ZÁVER
Úprava vody sa v posledných rokoch týka stále viac a viac našich životov,  pretože pokrok v priemysle a poľnohospodárstve výrazne prispel k znečisteniu vodných zdrojov. No a nie v poslednom rade, ľudské telo sa viac ako z polovice skladá práve z vody a preto je veľmi dôležité  dbať na jej kvalitu.


ZHRNUTIE výhod filtrovanej vody:

 • Čistá voda bohatá na minerály
 • Voda lepšej kvality
 • Lepšie zdravie a pohoda
 • Odstránenie škodlivých látok
 • Pohodlie. Inštalácia vodného filtračného systému v dome dáva pohodlie ľahkého prístupu k čistej vode. Nebude potrebné kupovať litre balenej vody, pretože čistá voda už bude k dispozícii jednoduchým otočením kohútika.

 

https://www.ivekol.sk/sk/aqua-ivekol